ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 GENEL KONULAR
 Eskişehir
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sayfa: 
of 3
Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
eyasakurt
üye

Turkey
50 Cevap
Gönderilme Tarihi - 02/07/2005 :  03:06:59  Profili Göster  Ziyaret eyasakurt'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla

Mavipilot selamlar, babası net cafe işleten abiyi bende simaen tanıyorum, şu anda hangi havayolunda acaba, birde mantıklı yazınız için teşekkürler.

Sayfa Başına Git

Bahadir
üye

USA
163 Cevap
Gönderilme Tarihi - 02/07/2005 :  04:18:23  Profili Göster  Ziyaret Bahadir'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Tellere takilan arkadas benim duyduguma gore Saman pazarinda el arabasinda hiyar satiyormus.. ehi ehi ehi :)

Sayfa Başına Git

matthew
üye

Turkey
9 Cevap
Gönderilme Tarihi - 02/07/2005 :  15:40:04  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

Mavipilot selamlar, babası net cafe işleten abiyi bende simaen tanıyorum, şu anda hangi havayolunda acaba, birde mantıklı yazınız için teşekkürler.

önce atlas a girmişti daha sonra thy ye geçti.geçen seneki mezunlarımızdan kendisi.zaten hemen hemen hepsi şuan thy de...

Sayfa Başına Git

eyasakurt
üye

Turkey
50 Cevap
Gönderilme Tarihi - 02/07/2005 :  17:24:01  Profili Göster  Ziyaret eyasakurt'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

Tellere takilan arkadas benim duyduguma gore Saman pazarinda el arabasinda hiyar satiyormus.. ehi ehi ehi :)

Bahadır abi yakında NY city 5. caddede el arabasıyla çiğköfte,pide, kuru pilav, ayvalık tostu satışlarına başlıyacakmış. Fizibilitesini yapıyormuş eki :) eki :9 kiki :)

Mathew abi bilgilendirme için sağol.

Sayfa Başına Git

matthew
üye

Turkey
9 Cevap
Gönderilme Tarihi - 02/07/2005 :  17:38:52  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

quote:

Bahadır abi yakında NY city 5. caddede el arabasıyla çiğköfte,pide, kuru pilav, ayvalık tostu satışlarına başlıyacakmış. Fizibilitesini yapıyormuş eki :) eki :9 kiki :)

Mathew abi bilgilendirme için sağol.

rica ederim....:)

Sayfa Başına Git

DMRONFINAL
üye

3 Cevap
Gönderilme Tarihi - 02/07/2005 :  20:49:50  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

quote:

önce atlas a girmişti daha sonra thy ye geçti.geçen seneki mezunlarımızdan kendisi.zaten hemen hemen hepsi şuan thy de...

matt düzeltmek isterim dede ve tekan hala atlasta.

Sayfa Başına Git

matthew
üye

Turkey
9 Cevap
Gönderilme Tarihi - 03/07/2005 :  00:48:43  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

quote:

quote:

matt düzeltmek isterim dede ve tekan hala atlasta.

hadi ya dede derken alandan bahsediyosun dimi?

Sayfa Başına Git

mavipilot
üye

Turkey
96 Cevap
Gönderilme Tarihi - 03/07/2005 :  02:07:07  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
merhaba gönül dostları ve eyasakurt :)
rica ederim eyasakurt ,doğrusu buydu bazı kompleksli kişilere verilmesi gereken bir cevaptı bu asılsız haberleri duyup saçma sapan yorum yapıyorlar ama neyse ,bu arada internet cafe çalıştıran arkadaşımın babasıyla geçen konuştum fazla uzun bir zaman olmadı ,atlas ta olduğunu söyledi ,ordaymış,allah daimi yolunu açık etsin ve başarılar diliyorum ona ,ki zaten başarı için biryerden başlamak gerek küçükte olsa farketmez ,yaşadığımız her adım bizim için iyi bir deneyim olacaktır ve seçilen olmak için bu yarışta doğru ve emin adımlar atmak gerek, öyle değilmi !!!
bu arada hangi uçakta uçarsan uç sonuçta değişin fazla birşey yok ama bu konudaki başarsını ve eğitimini yükseltmek kişinin elinde olan birşey ve herkes kendinden sorumludur ve başka birini suçlayamaz...
sevgilerle .....

Sayfa Başına Git

kaptan86
üye

24 Cevap
Gönderilme Tarihi - 03/07/2005 :  03:09:36  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
burada yazılanlara şöyle bi bakınca genelde tartışmalar var. şu tartışmaları bırakıp da birbirimize yardımcı olsak!!!
örneğin model ucaktan anlayan var mı???

Sayfa Başına Git

birgi
üye

Turkey
392 Cevap
Gönderilme Tarihi - 04/07/2005 :  22:34:32  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

burada yazılanlara şöyle bi bakınca genelde tartışmalar var. şu tartışmaları bırakıp da birbirimize yardımcı olsak!!!
örneğin model ucaktan anlayan var mı???

Birilerinin sana yardımcı olmasını istiyorsan,önce neyi nerede aradığına dikkat et,o zaman aradıklarına tartışmalara maruz kalmadan ulaşabilirsin.

BirgiSayfa Başına Git

gurbetci
üye

17 Cevap
Gönderilme Tarihi - 05/07/2005 :  17:56:48  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
KAFAMI BOZMAYIN MINIK SHYO LULAR...

BEN HANGI HOCANIN SECME UCUSLARINDA RUSVET ALDIGINI BILE BILIRIM,,,SOYLEYEYIMMI HAA ? CIZERIM O MINIK KARIZMANIZI ....!!!!!

Sayfa Başına Git

mavipilot
üye

Turkey
96 Cevap
Gönderilme Tarihi - 05/07/2005 :  21:24:04  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
merhaba gurbetçi ...
şimdi bu senin mesajına cevap vermeye gerek duymamam gerek ama birşeyi sana belirtmem gerek çünkü bunu sen düşünememişsin ama sana bir kişinin hatırlatması gerekiyor , bunu sen laf olsun diyemi yazdın yoksa yazmak için mi yazdın ,bu ne anlam ifade ediyor şimdi ne alaka ne mantık sorarım sana ???
kullandığın kelimelere dikkat et derim sana okyyy....
bazı hocaların rüşvet alması bizi hiç ilgilendirmez o şahsa ait bir olay ,okulu ilgilendirmez ve okulu şahıs adına suçlayamaz ve laf atamassın ...
ve karizma dedinde ,havacıya yakışır şekilde bir karizma çizersen kendine ,iyi olur nedersin.....

quote:

BEN HANGI HOCANIN SECME UCUSLARINDA RUSVET ALDIGINI BILE BILIRIM,,,SOYLEYEYIMMI HAA ? CIZERIM O MINIK KARIZMANIZI ....!!!!!

Sayfa Başına Git

birgi
üye

Turkey
392 Cevap
Gönderilme Tarihi - 05/07/2005 :  21:52:57  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

Forumda herkese,herşeye bi çamur atma telaşı!Senin derdin ne ya;baban evden filan mı kovdu,kız arkadaşın mı terketti?

Birgi

Edited by - birgi on 05/07/2005 21:55:36Sayfa Başına Git

Sirer
üye

Turkey
47 Cevap
Gönderilme Tarihi - 07/07/2005 :  17:50:31  Profili Göster  Ziyaret Sirer'ın Anasayfasını   Sirer a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Böyle kişilere cevap bile vermemek gerek...

4.Air Force &
411.Turkish Raiders Squadron Commander
www.turkishstars.comSayfa Başına Git

matthew
üye

Turkey
9 Cevap
Gönderilme Tarihi - 07/07/2005 :  22:03:17  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
[quote

senin havacı olma ihtimalin milyonda 1 bile olmaz....
sana acıdım....

en yakın zamanda kendini toparlaman dileğiyle.....

[/quote]

Sayfa Başına Git

pitts
üye

85 Cevap
Gönderilme Tarihi - 08/07/2005 :  06:58:43  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
SELAM GURBETÇİ,

NESİN KİMSİN BİLMEM SHYO İLE ALAKAM YOK ORDAN MEZUNDA DEĞİLİM HAVAYOLLARINDA UZUN ZAMANDIR GÖREV YAPAN THK KÖKENLİ BİR İNSANIM.
1-)KÜÇÜK SHYO LULAR LAFI BANA ÇOK TERS GELDİ,
2-)KARİZMANIZI ÇİZERİM LAFI DAHA DA TERS Bİ LAF,
3-)BİR PİLOT A RÜŞVET SUÇLAMASI ÇOK DAHA TERS BİR LAF,
SENİN DİLİNDEN KONUŞUCAM TÜM FORUMDAN VE ARKADAŞLARDAN BU ÜSLUP İÇİN ŞİMDİDEN ÖZÜR DİLERİM.
BAK KOÇUM BİZ PİLOTLAR VE HAVACILAR ÇOK KALİTELİ VE ZOR EĞİTİMLERDEN GEÇEN VE MESLEKLERİNİ BIRAK PARA İLE SATMAYI CANLARI PAHASINA İCRA EDEN BİR SEKTÖRÜN ÇALIŞANLARIYIZ. SEN VE SENİN GİBİLER RAHAT VE EMNİYETLİ ULAŞIM SAĞLASINLAR DİYE TÜM ÖZEL GÜNLER VE BAYRAMLARI EKSERİ AİLESİNDEN AYRI GEÇİREN BU İNSANLARA BU ŞEKİLDE KÜÇÜMSER BİR TAVIR SERGİLEMEN SENİN ADINA EMİN OLKİ ÇOK BÜYÜK BİR TALİHSİZLİKDİR.
BENDE O OKULDAN MEZUN DEĞİLİM AMA SENİN GİBİ İÇİMDE BİR UHTEDE DEĞİLDİR BU DURUM KİMLER İÇİN BU LAFI EDİYORSAN VE DELİKANLIYSAN DAHA AÇIK YAZ BUNLARI AMA SONUNA ADINI SOYADINI DA EKLE Kİ BİR CEVAP VERİLİRSE SENİ BULSUN BU CEVAP CAMİYANIN SAYGIN BİR GRUBUNU TÖHMET ALTINDA BIRAKMAK SENİN HADDİN ASLA OLAMAZ VE UNUTMA BU CAMİYADA KİMSENİN KARİZMASINI ÇİZMEK SENİN HADDİN VE BECERİN DEĞİLDİR.BU CAMİYA SENİ TABİR YERİNDE İSE TÜKÜRÜĞÜ İLE BOĞAR BURDAN GİZLİ BİR NİCK İLE RACON KESECEĞİNE YAZ GERÇEK İSMİNİDE RACON YERİNİ BULSUN BİZLERDE SENİ ADAM SINIFINA KOYUP BU ŞEKİLDE YARGILAYALIM....
BÜYÜK HARFLE BURDA YAZI YAZMAK NE ANLAMA GELİR BİLİRSİN VE BU HARFLER NE KADAR BÜYÜKSE BU CAMİYANIN PİLOTLARI EN AZ BU BÜYÜK VE GEREKTİĞİNDE BU KADAR ETKİLİDİRLER.
SANADA EN İÇTEN SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM EN DERİNDEN...............

Sayfa Başına Git

nuri
üye

16 Cevap
Gönderilme Tarihi - 08/07/2005 :  12:51:42  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
harfleri buyuk yazmak kolaydir bilgisayarda,ama kucuk adamlar yazdiklari ile asla buyuk olamazlar ...!!

Sayfa Başına Git

pitts
üye

85 Cevap
Gönderilme Tarihi - 08/07/2005 :  20:05:29  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
nuri????
tanıyamadım ama küçük demişsin çok yanılmışsın sende yukarıdakinin avukatımısın anlamadım??
seyrek muatap olalım:)))))))))))))))

Sayfa Başına Git

mavipilot
üye

Turkey
96 Cevap
Gönderilme Tarihi - 08/07/2005 :  23:16:01  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla

sana katılıyorum pitts tamimiyle ....
bu arada siz o kişinin avukatımısınız yoksa siz o kişimisiniz , bizim tepkimizin kime ve neden olduğunu halen anlıyamamış olman ilginç bir durum gerçekten de ,burda havacılık adına hepimiz bilgi alış verişi yapıyor ve birbirimize yardımcı oluyor yeni şeyler öğreniyor veya bilgilerimizi tazeliyoruz bunun farkındasın değilmi ve hiç kimse durup duruken kimseye kızmaz ve büyük harf kullanmaz ve herkes mantıklı olduğu sürece tepkisini bildirmekte özgürdür bazı kişilere büyük harf yakışıyor demek ki ,ayrıca oda zaten uygun bir uslüp kullanmış ..sizde tepkinizi bildirecekseniz bir başkası gibi davranmayın..o yüzden lütfen yaptığımız eleştirelere dikkat edelim oky..!!!
ve bence bu konuyuda kapatalım burda çünkü yapılan eleştiriler sanırım kişiye ulaşmıştır yeteri kadar ve kişilerede !!

saygılarla ...

quote:

harfleri buyuk yazmak kolaydir bilgisayarda,ama kucuk adamlar yazdiklari ile asla buyuk olamazlar ...!!

Sayfa Başına Git

turkishatc
üye

Turkey
22 Cevap
Gönderilme Tarihi - 25/07/2005 :  22:34:50  Profili Göster  Ziyaret turkishatc'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

Sadece yazık demek geliyor içimden Bir sivil havacılık mezunu ve üniversitede çalışmış biri olarak bu tarz konuşmalara anlam veremediğimi söylemek isterim shyo mezunu her öğrenci sektörde tercih edilen gerek alt yapı gerekse pratik olarak aldıkları eğitim bakımından son derece kaliteli personel olma yolunda ilerler. havacılık yapısından dolayı deneyim ve usta çırak ilişkisi içerir ve ister shyo ister başka bir kurumdan eğitim almış olsun onların eğitimini tamamlayan kişiler çalıştıkları deneyimli insanlardır.
takdirinizdir kimse doğuştan pilot veya başka bir mesleğin ustası olarak dünyaya gelmiyor.Arkadaşın sanırım geçmişte yaşadıkları olumsuz etkiler yaratmış ama bu saygının kaybolması anlamına gelmez. moderatör arkadaşların bi tip polemiklere izin vermemesini diliyorum.

www.turkishatc.com

Edited by - turkishatc on 25/07/2005 22:37:34

Edited by - turkishatc on 25/07/2005 22:38:42Sayfa Başına Git

Konu 3 Sayfa Uzunluğunda:
  1  2  3

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000