ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 PİLOTAJ
 UÇAK OYUNLARI
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sayfa: 
of 3
Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
hakan737
üye

Turkey
279 Cevap
Gönderilme Tarihi - 12/01/2005 :  15:28:36  Profili Göster  Ziyaret hakan737'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
kendini ifade etmek çok önemlidir. hele hele beden mimikleri olmadan yazı ile düşünceleri ifade etmek tamamen yazım ve anlatım kurallarına bağlıdır. ban ithafen yazdığın cümle dilbilgisi anlamında iyi niyeti değil sitem, kinayegibi negatif anlatımı betimler.

tekrar cevap veriyorum, umarım bu sefer anlaşırız;
eğer 1.cd ile kendiliğinden bir setup sayfası açılmıyorsa 1.cd'in içindeki normal setup'u dene. Bu hemen her programda aynıdır. %99'u autorun ile çalışır , buda orjinal setup ekranını açar. açılmıyorsa ya cd'de ya windows'da bir sorun var demektir. kontrol etmek için cd'nin içindeki setup'ı dene olmuyorsa cd bozuk.

orjinal FS2004'ü herzaman önerir ve tercih ederim. fiyatı 100dolar değil 80milyon civarında olması lazım. (yinede az değil elbette) büyük bilgisayarcılarda vardır. office one store'da,D&R'da, CArrefour'da olabilir. Ama sende haklısın microsoft bu ürünün sürümünü avrupanın bu tarafında hemen hemen hiç doğrudürüst yapmıyor ve illegal yola kendisi teşvik ediyor. Ben şahsen çıktığı günlerde birkaç kez gördüm son 1 yıldır sadece bimeks ve carrefour'da birer kez gördüm. Haklısın birinci cd'den sonra 2.cd'yi istemesi gerekir, istemiyorsa CD'nin datalarında hata vardır ve manuel yüklenmesi mümkün değil.

Hakan737Guven
Sayfa Başına Git

pilotsel
üye

20 Cevap
Gönderilme Tarihi - 17/01/2005 :  11:11:29  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Teşekkürler...

Sayfa Başına Git

wizzo
üye

USA
56 Cevap
Gönderilme Tarihi - 12/03/2005 :  04:04:21  Profili Göster   wizzo a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Arkadaslar oyun konusunda ben de acemiyim,1-2 gun oldu henuz oyun ozurlu olup olmadigima karar veremedim oyun kitabina calisiyorum :))) Neyse,elime "Wings Over Vietnam" ve "Collection 2000- AVIA SIMULATORS " diye 2 oyun gecti...Avia simulators icinde "Dawn of aces " gibi 2.Dunya Savasi konulu programlar yuklu ...Ben hala Falcon 4.0 ariyorum ama henuz rastlamadim..Falcon 4.0 cok kisi ve arkadas tarafindan tavsiye edildi,peki bu belirttigim oyunlarla ilgili bilgi ve onerileriniz var mi? 1-2 ipucu verirseniz sevinirim...

I'D RATHER BE FLYING!Sayfa Başına Git

wizzo
üye

USA
56 Cevap
Gönderilme Tarihi - 12/03/2005 :  04:06:50  Profili Göster   wizzo a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Baska bir soru da Falcon 4.0'in satisinin kalktigi ve piyasada bulmanin zor olacagi,bu konuda bir bilgisi olan var mi?

dispatcher1907
üye

Turkey
38 Cevap
Gönderilme Tarihi - 23/03/2005 :  13:33:36  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Sanal pilotaj için www.flythy.com u ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Ayrıca www.fsplanet.com da flight simulator'lar için gayet güzel bir download sitesi...

İSTİKBAL GÖKLERDEDİR..!Sayfa Başına Git

birgi
üye

Turkey
392 Cevap
Gönderilme Tarihi - 25/03/2005 :  14:47:07  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

Baska bir soru da Falcon 4.0'in satisinin kalktigi ve piyasada bulmanin zor olacagi,bu konuda bir bilgisi olan var mi?

I'D RATHER BE FLYING!

Piyasada bulman zor.İstanbul'da oturuyorsan Kadıköy'deki CD'cilerden fln dene ya da bir arkadaşından çektir.

Bende Falcon 4.0 CD'si var ama İzmir'de ve ben İzmir'de değilim,eğer acelen yoksa haziran ortasında İzmir'de olurum,çekip gönderirim sana.
Birgi

Edited by - birgi on 25/03/2005 14:48:35Sayfa Başına Git

wizzo
üye

USA
56 Cevap
Gönderilme Tarihi - 25/03/2005 :  16:16:37  Profili Göster   wizzo a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Su an Amerika'dayim,temmuz gibi insallah Izmir'de olucam.
Amerika'da secenek cok die dusunuyor insan ama burda hic bir merkezde bulamadim,bir arkadas e-bay i onerdi,e-bay de buldum fiyatlari 46 dolar civarinda ama kalitesine vs. guvenemiyorum cunku orjinali 6 parcadan olusuyor,eksigi olsun,hatasi ciksin istemiyorum ama bir taraftan arastirmaya devam tabii.Yardim teklifi icin tesekkurler Birgi.En son care Izmir'e geldigimde baglanti kurup oyunu senden rica etmek olur :)

birgi
üye

Turkey
392 Cevap
Gönderilme Tarihi - 28/03/2005 :  13:55:09  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
İzmir'de görüşürüz o zaman.

Birgi
Sayfa Başına Git

atkin
üye

Turkey
65 Cevap
Gönderilme Tarihi - 30/03/2005 :  20:05:56  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
arkadaşlar bu sanal pilotluk nasıl olunuyo sanırım amacı gerçekte pilotaj eğitimine gidenlere yardımcı olmak amacıyla hazarlanmış doğrumu?eger nasıl olunduğuna dair bir bilgi verirseniz sevinirim.

aaaSayfa Başına Git

hakan737
üye

Turkey
279 Cevap
Gönderilme Tarihi - 02/04/2005 :  14:13:13  Profili Göster  Ziyaret hakan737'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
hayır, alaksı yok, bizler bunu hobi amaçlı olarak kullanıyoruz. Eğitim amaçlı olarak kullanmak tamamen kişisel bir tercihdir ancak resmi olarak önerilen bir eğitim yöntemi olmadığı için flightsümulator üzerinde kullanılan yayınlanan hiçbir ürün,chart, bilgi gerçek havacılık için referans olarak kabul edilemez. SAnal uçuş sanal pilotluk yada sanal hava trafik olgusu tamamen kişiye özeldir.

Hakan737Guven
Sayfa Başına Git

birgi
üye

Turkey
392 Cevap
Gönderilme Tarihi - 04/04/2005 :  16:04:07  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Hakan ağbi çok güzel açıklamış,ticari simülatörlerin eğitimle ilgisi yoktur ama havacılıkla ilgilenen birinede pek çok şey katar.

Birgi
Sayfa Başına Git

atkin
üye

Turkey
65 Cevap
Gönderilme Tarihi - 10/04/2005 :  21:56:01  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
ben fs 2004 kullanıcısıyım ve uçaktaki bütün sistemlere ulaşamıyoruz.bunları aktif hale getirmenin bir yolu varmı..yani kadıköydeki cd cilerden bulabilirmiyiz?:)))))

aaaSayfa Başına Git

hakan737
üye

Turkey
279 Cevap
Gönderilme Tarihi - 10/04/2005 :  22:13:22  Profili Göster  Ziyaret hakan737'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
negative, default fs2004 ile iyi bir add-on arasında çok fark vardır. maalesef bunlar türkiye'de yok. satın almak gerekiyor internetten. dolayısı ile default fs2004 sadece göründüğü gibidir.

Hakan737Guven
Sayfa Başına Git

atkin
üye

Turkey
65 Cevap
Gönderilme Tarihi - 11/04/2005 :  10:13:54  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
çünkü pazar günü bonair ile görüşmeye gittim beni bir demo uçuşuna soktular.Super bişey adıda galiba fs2002 creamfleet gibi bişeydi...Benim bildiğim bütün özellikleri kullanabiliyorsun...Çok hoşuma gitti gerçekten...Hocaya sordum 1000$ vkopyalayıp veriyormuş:)))))))

aaaSayfa Başına Git

hakan737
üye

Turkey
279 Cevap
Gönderilme Tarihi - 11/04/2005 :  15:01:34  Profili Göster  Ziyaret hakan737'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE????????????????????????????????????

neler diyorsun sen yahu? delirdinmi?????? o add-on en fazla 35 dolar!!!!fs2002 için çıkan dreamfleet ürünü C172! daha flightsim'de 100doların üzerine add-on yapilmadi. 1000dolara elite serisi profesyonel sim sistemi alınır yahu...(bu fs'den ayır birşeydir)
ayrıca normal bir default FS9 c172'sinden çok büyük bir farkı da yok. o gördüğünün üzerinde daha en az 100 tane aynı veya daha iyi add-on var. sakın verme 1000dolar felan aman haa! sana sim olarakda bunu gösterdiyseler Bonair'ede bir daha adım atma derim!!! uçuş okullarında eğitim simulatörü olarak en az FRASCA veya ELITE serisi simulatörler kullanılır. FS serileri hiçbir zaman resmi bir eğitim aracı değildir.Eğer iş flightsimulatorle olacaksa 1000 dolara ben sana ATPL lisansını veririm! :)

Hakan737Guven
Sayfa Başına Git

eyasakurt
üye

Turkey
50 Cevap
Gönderilme Tarihi - 11/04/2005 :  17:02:45  Profili Göster  Ziyaret eyasakurt'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla

Hakan abiye katılıyorum, internette max. 35-40 dolara bulursun flight one dreamfleet serisini, bonair da bayaa zekiymiş yani :)), hakan abi bizde uçuş okulumu açsak ne yapsak, falconu 1500 USD den PMDG serilerini 1000 USD den kopyala ver 2 ayda köşeyi dön :P, şaka bir yana bonaire bir daha uğramamanı tavsiye ederim, Birde seni dreamfleet 737 ilemi uçurdular yoksa flight one cessna serisiylemi ?.

Edited by - eyasakurt on 11/04/2005 17:03:34Sayfa Başına Git

atkin
üye

Turkey
65 Cevap
Gönderilme Tarihi - 11/04/2005 :  21:32:23  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
yok canım adamlarda zaten kafa buluyolardı zaten bende 1000$ vericek kadar saf diğilim.Ama size şunu söyleyebilirim gittiğimde bi hoca vardı ismini unuttum ama eski üstteğmen.Pilot olmak için sağlık raporunun fiyatı İst'da 1.000ytl miş.Yuh be kardeşim adam mı öldürdük yahu....Pilot olmanında her safhası para para para..

aaaSayfa Başına Git

kaptan86
üye

24 Cevap
Gönderilme Tarihi - 02/07/2005 :  20:24:21  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
bende flight simulator 2004 var. çok iyi . tavsiye ederim

Edited by - kaptan86 on 02/07/2005 20:36:40Sayfa Başına Git

mokus
üye

Turkey
3 Cevap
Gönderilme Tarihi - 03/07/2005 :  17:12:17  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
sinancıgım microsoft fligh similatör 2004 dene ama iyi ingilizce bilyorsan süper oyun dur...saygılar murat

en büyük idealim pilot olmakSayfa Başına Git

captgky
üye

Turkey
10 Cevap
Gönderilme Tarihi - 04/07/2005 :  16:02:45  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
arkadaşlar, oyun oynamak güzeldir hele ki öğretici bilgilendirici oyunlar daha da güzeldir.ben herkese flight sim i tavsiye edebilirim. bu oyun gerçekten pilotaja yönelikte oynana bilir.özellikle manuel olarak tüm alet paternlerini full procedure olarak uçulabilir. gerek basit fix to fix yapmayı gerekse ap olarak bir uçağın nasıl yönlendirileceği burada sistematik olarak öğrenilip uygulanabilir. herkese bol eğlenceli dakikalar geçirmek dilğiyle.
captgky

Sayfa Başına Git

Konu 3 Sayfa Uzunluğunda:
  1  2  3

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000