ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 GENEL KONULAR
 şimdide harita skandalı........
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
scorpion22
üye

Turkey
183
Cevap
Gönderilme Tarihi - 24/03/2005 :  10:53:26  Profili Göster  scorpion22 'a bir ICQ Mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
İnternet üzerinden herkese kürdistanın sınırlarını iranla birleştiren ve ermenistanın dahi kurulduğu bir Türkiye haritası gönderiliyor.Bu bizi kızdırıp savaş çıkarmak isteyenlerin bir komplosu mu?Yoksa amerika yavaştan ülkeyi savaşamı hazırlıyor?Bir başka ihtimal de şu ki amerikan halkından savaş karşıtlarının ve bush karşıtlarının bir faaliyeti olma durumu.Her ne olursa olsun bu eninde sonunda çıkacak bir savaş bence.Bu gün ya da yarın.Bu boyutta ortaya atılıp psikolojik olarak bizi yıpratmaya sabrımızı taşırıp savaşın çıkma nedenini bize yıkmaya çalışıyorlar.Gerçi nasıl çıkarasa çıksın bu hiçte adil bir savaş olmayacak.Çünkü amerika hiç bir konuda dürüst oynamıyor.AB için verilen süre bence savaşın çıkp sonuca kavuşacağı süreci kapsıyor.Yıllar öncesinde planlanmış ve tıpkı bir satranç oyuunu gibi hamleler şimdi sırayla hiç düşünmeden adım adım ayapılıyor.Halk olarak hazırlıklı ve güçlü olmalıyız.Felaket haberciliği yapmak ve medyanın yaptığı gibi boşuna saçmalamak istemem ama içim hiç rahat değil.

.........

Edited by - scorpion22 on 24/03/2005 11:04:58

scorpion22
üye

Turkey
183 Cevap
Gönderilme Tarihi - 24/03/2005 :  11:02:32  Profili Göster   scorpion22 a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Sanırm bir sorun var .Aynı konuyu 3 kez göndermiş gözüküyorum silmeye çalıştım silemedim.Haberdar etmek istedim.

.........Sayfa Başına Git

karasu
üye

Turkey
3 Cevap
Gönderilme Tarihi - 24/03/2005 :  11:22:26  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla

bence bu yapılanlar AB (rezillik)sürecinde geldiğimiz noktayı ve onların hedeflerini gösteriyor 1915 te geçemedikleri çanakkale yi şimdi çeşitli oyunlarla kendi kendimize vermemizi sağlamaya çalışıyorlar bence hükümet bu konuyuda eline yüzüne bulaştırıp TÜRKİYE yi 4-5 parçaya bölünce ye kadar uğraşacak. ama türk askeri azim ve kararlılıkla bu konuda da tavrını koyacaktır.

Sayfa Başına Git

ANKA
üye

Turkey
21 Cevap
Gönderilme Tarihi - 24/03/2005 :  13:54:55  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
ben karasu arkadaşımıza katılmıyorum bu hükümet AB sürecindeki kararlılıkları gibi bu konuda ciddi tavır koymalarını bekliyorum. mesela bilen vardır mutlaka nüfus cüzdanından diz bloğunu kaldırmayı öne sürmüşlerdi bunda ki amaç biz o konudaki hassatiyemizden yararlanarak bu arada meclis ten çeşitli yasaları geçirmek istediler ama olmadı.şimdi de öyle scorpion un dediği gibi bencede taşlar sırasıyla oynanıyor ama busefer herzaman ki olmayacak bence TÜRKİYE CUMHURİYETİ artık daha bilinçli bir topluma sahip ve bizde artık siyaset denen oyunu oynuyoruz. neyse bu kadar siyaet yeter bence kolay gelsiz

Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000