ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 GENEL KONULAR
 HELİKOPTER SİMÜLATÖRÜ
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
ultra
üye

Turkey
21
Cevap
Gönderilme Tarihi - 17/03/2005 :  14:56:48  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
arkadaşlar bildiğiniz güzel bir helikpter simülatör oyunu var mı? bilgisi olan varsa bir zahmet... satın almak istiyorum ne tavsiye edersiniz ?

orko_8
üye

Turkey
58 Cevap
Gönderilme Tarihi - 17/03/2005 :  15:04:04  Profili Göster   orko_8 a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Jane's Longbow 2 oldukça gerçekçi ve kaliteli bir simülasyondur. Oyunda AH-64 A/D, OH-58D Kiowa Warrior ve UH-60 Blackhawk helikopterleri kullanılabiliyor. Ancak oyun biraz eski, bulunması zor olabilir.

Sayfa Başına Git

sanalpilot
üye

Turkey
9 Cevap
Gönderilme Tarihi - 17/03/2005 :  23:48:06  Profili Göster  Ziyaret sanalpilot'ın Anasayfasını   sanalpilot a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
ben de falcon ile uçuyorum uzun zamandır.geçenlerde elime Apachee AH-64 simulatörü geçti onunla uçmak beni çok etkiledi hatta yapmakta olduğum F16 cockpitini bitirince bir tane Apachee cockpiti yapmaya karar verdim

331-viper
331.türk akıncılarıSayfa Başına Git

huey
üye

38 Cevap
Gönderilme Tarihi - 18/03/2005 :  08:06:19  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Merhaba Arkadaşlar

MS Flight Sİmulatör de çeşitli helikopter modelleri ekleyip uçabilirsiniz.
UH-60 ve UH-1H modelleri verimli çalışabiliyor ancak FS 2002 -2004 uyumsuzluğu bazı modellerde sorun çıkarabiliyor. Denemenizi tavsiye ederim.

Saygılarımla

HUEY

Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000