ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 PİLOTAJ
 motorlu yelkenkanat kursu
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
vulture
üye

1
Cevap
Gönderilme Tarihi - 07/02/2005 :  21:04:43  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
herkese slm,
arkadaşlar ankara civarında motorlu yelkenkanat kursu veren biyer biliyo msusunuz. bildiğim kadarıyla THK veriyor ama o da sadece belli kontenjanlarda öğrencilere. eğer bu konuda bilgisi olan varsa cevap versin. bu memlekette neden her şey bu kadar zor

scorpion22
üye

Turkey
183 Cevap
Gönderilme Tarihi - 07/02/2005 :  21:17:09  Profili Göster   scorpion22 a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
THK kontenjanları haklısın biraz az bu braNşta ama başvurular yeni başladı ve hemen genel müdürlüğe elden bir dilekçe ver ya da netten web sayfasından mail atıp başvurunu yap.Bir alternatif daha yakınlarda bir havacılık kulübünden yardım al.Ben de öğrenmeye çalışırım bilgi alırsam yazarım.şANSIN VAR................

.........Sayfa Başına Git

piloçe
üye

Turkey
117 Cevap
Gönderilme Tarihi - 08/02/2005 :  12:33:42  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
www.thk.org.tr bu adresten başvurunu yapabilirsin. Ben de pilonör e başvurdum. Merak etme kontejyanlar büyük bir ihtimalle hünüz bitmemiştir. Daha yeni başladı.

PİLOÇE
tugce@eser.gen.trSayfa Başına Git

scorpion22
üye

Turkey
183 Cevap
Gönderilme Tarihi - 08/02/2005 :  12:39:16  Profili Göster   scorpion22 a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Bende bu adresten pilanöre başvurmak istedim ama form da sorun var.Sen nasıl başvuru yaptın.?EĞER BİR ÖRNEĞİNİ MAİL ADRESİME GÖNDERİRSEN SEVİNİRİM.

.........Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000