ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 GENEL KONULAR
 çok sağolun..
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
ugurcan
üye

15
Cevap
Gönderilme Tarihi - 30/11/2004 :  15:03:03  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
inanın kendimi arkadaş ortamında hissettim ilginiz beni çok sevindirdi....şimdi şöyle ben her sene trakya üniversitesi tıp fakültesinde odya cihazına girip kulak ölçümü yaptırıyorum düzenli olarak.sadece sağ kulağımda işitme kaybı var (tamamıyla...)kısacası sağ kulak hiç duymuyor ama doktorlar herhangi bir problem çıkabileceğini söylemediler...

bu arada ben duydum thy (tahmini olarak) ocak ta alım yapacakmış...e biz de dershaneye gidiyoruz çalışmalarda iyi gidiyor ama ne kadar iyi gitse de aklımda hep bu meslek var.(hatta dershaneyi bırakıp ingilizce çalışayım ve sonrada başvuru zamanı başvururum diye bile düşündüm) ne aşkmış ben bile şaşırdım....

neyse eğer herhangi bir gelişme olursa burdan haber veririm ilgilenen arkadaşlara... tekrar teşekkürler..

mavipilot
üye

Turkey
96 Cevap
Gönderilme Tarihi - 30/11/2004 :  15:08:23  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
uğurcan merhaba ...

inşallah istediğin başarıya ulaşırsın ve çokistekliolduğunu görüyorum,başka şeylerle ilgilenme sadece sınava hazırla olurmu ,bir arkadaşımızıda orda görmek güzel olur,insan birşeye inandığı zaman mutlaka onu başarır ve kendine güven....

saygılarla ...MAVİPİLOT

not:ikitane aynı formu göndermişsin birtanesini silermisin

Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000