ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 GENEL KONULAR
 ATP FROZEN
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
selcukyolal
üye

Turkey
2
Cevap
Gönderilme Tarihi - 23/11/2004 :  18:11:45  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
SLM ARKADAŞLAR;
EĞER ATP FROZEN KURSUNA KATILMAK İSTİYOR VE BU KURSUN AÇILMASI İÇİN FIRSAT KOLLUYOR İSENİZ LÜTFEN EN KISA ZAMANDA derya@ecas.anadolu.edu.tr ADRESİNE BAŞVURUNUZU YAPIN..
BULUTBEY
üye

Turkey
23 Cevap
Gönderilme Tarihi - 24/11/2004 :  11:05:09  Profili Göster   BULUTBEY a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
SAYIN ÜST DEVREM SENİN İSMİNİ BURDA GÖRMEK ÇOK MUTLU ETTİ BENİ ABİCİM UMARIM EN KISA ZAMANDA KURS AÇILIRDA SİZDE İSTEDİĞİNİZ YERDE GÖREVE BAŞLARSINIZ ÇOK ÖPÜYORUM SAYGILARIMLA

HE is in the ARMY:))
istanbulSayfa Başına Git

selcukyolal
üye

Turkey
2 Cevap
Gönderilme Tarihi - 24/11/2004 :  22:10:04  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
oooo,soldier nbrsin ya?şafak kaç?sana da şimdiden hayırlı teskereler.hoşçakal...Sayfa Başına Git
BULUTBEY
üye

Turkey
23 Cevap
Gönderilme Tarihi - 26/11/2004 :  11:32:28  Profili Göster   BULUTBEY a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla

abicim merhaba tşk ederim mesajın için şafak 60 sadece bu :))) bot bağlamayanlar düşünsün havayolalrı askerliğini yapmayanları almayacakmış zaten :)) bi şey biliyozda söylüyoz.) öpüyorum kendinize iyi bakınSayfa Başına Git
Black
üye

50 Cevap
Gönderilme Tarihi - 04/12/2004 :  23:40:50  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
ATP frozen kursu konusunda duyduğum kadarıyla Ankarada bulunan Sindel Uçuş Okulu kurs açama ile ilgili çalışıyormuş ilgililere duyrulur..

Saygılarımla

Sayfa Başına Git

FIREMASTER
üye

5 Cevap
Gönderilme Tarihi - 06/12/2004 :  20:59:06  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Sindel havacılık henüz kurs açma lisans yetkisi için basvurmadı bile.

Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000