ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 PİLOTAJ
 SHYO önkayıtları başladı!!!
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sayfa: 
of 2
Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
tuncas
üye

Turkey
27
Cevap
Gönderilme Tarihi - 24/08/2004 :  17:26:09  Profili Göster  tuncas 'a bir ICQ Mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
anadolu üniversitesi önkayıtları başladı pilotaj için..Ben de katıldım olan biteni görücez..Eğer katılan arkadaşlar varsa ya da merak edenler bi kaç şey öğrendim..

.....tnc

kartal14
üye

Turkey
59 Cevap
Gönderilme Tarihi - 24/08/2004 :  17:45:57  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

anadolu üniversitesi önkayıtları başladı pilotaj için..Ben de katıldım olan biteni görücez..Eğer katılan arkadaşlar varsa ya da merak edenler bi kaç şey öğrendim..

.....tnc

Öğrendiklerini benimle de paylaşır mısın

çünkü seneye aynı durumda ben olucammmmmm,

Sayfa Başına Git

piloçe
üye

Turkey
117 Cevap
Gönderilme Tarihi - 25/08/2004 :  16:45:53  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Sevgili tuncas benim merak ettiğim muayene göz numaram 3 buçuk acaba beni muayenede elerler mi?

PİLOÇE
tugce@eser.gen.tr

Sayfa Başına Git

tuncas
üye

Turkey
27 Cevap
Gönderilme Tarihi - 26/08/2004 :  12:18:21  Profili Göster   tuncas a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla

Arkadaşlar bugün test-1 sınavına girdim.50 soru 30 dakika sorular basit ama zaman alıcıydı önemli olan zamanı iyi kullanmaktı..163 kişi başvurmuş yarın 100 kişi giricek 63 kişi elenicek..

.....tncSayfa Başına Git

tuncas
üye

Turkey
27 Cevap
Gönderilme Tarihi - 26/08/2004 :  12:40:32  Profili Göster   tuncas a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
sevgili poliçe öğrendiğim kadarıyla 1.5 numaraya kadar alıyorlarmış ..ve bu sene 80 doğumlulara kadr aldılar.seneye 81 doğumlulara kadar alıcaklarmış..ve gözden olan operasyonlar önemsenmiyo sanırım o yüzden operasyon geçirebilirsin ya da düzelmesini bekleyebilirsin..icq numaram 91324300 eğer bana yazarsan daha çok şey anlatabilirim..

.....tncSayfa Başına Git

tuncas
üye

Turkey
27 Cevap
Gönderilme Tarihi - 30/08/2004 :  15:39:01  Profili Göster   tuncas a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
poliçe yazmışım ya.... dumur oldum ...

.....tnc

tunca1903@hotmail.comSayfa Başına Git

piloçe
üye

Turkey
117 Cevap
Gönderilme Tarihi - 01/09/2004 :  15:31:57  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

sevgili poliçe öğrendiğim kadarıyla 1.5 numaraya kadar alıyorlarmış ..ve bu sene 80 doğumlulara kadr aldılar.seneye 81 doğumlulara kadar alıcaklarmış..ve gözden olan operasyonlar önemsenmiyo sanırım o yüzden operasyon geçirebilirsin ya da düzelmesini bekleyebilirsin..icq numaram 91324300 eğer bana yazarsan daha çok şey anlatabilirim..

.....tnc

Acaba 1.5 e kadar olduğunu nasıl öğrendin veya kime sordun tunca herkes başka bir şey diyor da.

Sayfa Başına Git

tuncas
üye

Turkey
27 Cevap
Gönderilme Tarihi - 01/09/2004 :  22:24:18  Profili Göster   tuncas a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla

Benim o okulda okuyan bir kaç tane pilot arkadaşım var o yüzden..

.....tnc

sandbox
üye

5 Cevap
Gönderilme Tarihi - 02/09/2004 :  18:11:20  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
sonuçlar nasıl?

Cem PEKARDANSayfa Başına Git

tuncas
üye

Turkey
27 Cevap
Gönderilme Tarihi - 03/09/2004 :  01:32:00  Profili Göster   tuncas a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

sonuçlar nasıl?

Cem PEKARDAN

pek iç açıcı değil

.....tnc

sandbox
üye

5 Cevap
Gönderilme Tarihi - 03/09/2004 :  18:55:35  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Ne olduki tuncas elendin mi? neden?hangi sınavda?

tuncas
üye

Turkey
27 Cevap
Gönderilme Tarihi - 03/09/2004 :  23:02:20  Profili Göster   tuncas a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

Ne olduki tuncas elendin mi? neden?hangi sınavda?

Cem PEKARDAN

ya işte kaderin önüne geçemezsin..ben sınavda cevaplarımı müsfette kağıda yamıştım..Zaman bitti dediler geldiler cevap kağıdına işaretledim işaretlemesine ama elim ayağım titriyordu heyecandan yani adam ikide bir almaya çalışıyodu heralde biyerlerde kaydırma yaptım birazda işaretleyemedim..

zaten zamanı sınamak içindi sınavlar bizde batırdık iyice ..

.....tnc

topgun
üye

Turkey
9 Cevap
Gönderilme Tarihi - 04/09/2004 :  14:12:16  Profili Göster   topgun a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
ya biliyoru mcok alakasız bir yerde alaakasız bir konu ama.askeri havacılıgın kapanmasına sebep olan arkadaslara tavsiyem gereksiz konusmalardan kacınsınlar.
buraya bircok insan bilgi almaya geliyor.onlara karsı en azından biraz daha saygı.admin abi:) sen ac su askeri havacılıkı.ben soyledim onlara 'kavga etmeden dovusun die' bu arada elenen arkadaslara gecmıs olsun.seneye benimle bir daha hazırlanırlar.

Sayfa Başına Git

topgun
üye

Turkey
9 Cevap
Gönderilme Tarihi - 04/09/2004 :  14:15:50  Profili Göster   topgun a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
birsey daha kım ne derse desin.bu bilgi gercekten saglam bir kaynaktan.Gozle ilgili en kucuk lazer amelıyatları bile saglık kontrolleri sırasında ortaya cıkar.cunku ben bunu askeri okul sınavına girerken yasadım.kaldı ki piotaj veya htk gibi bir bolumde goz cok onemli.en kucuk sorunu dahiaffetmezler..
piloce ye daha once de yazmıstım ama

Sayfa Başına Git

sandbox
üye

5 Cevap
Gönderilme Tarihi - 04/09/2004 :  15:52:19  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
tuncas gecemediğine üzüldüm. ama olsun seneye geçersin. olmazsa ondan sonraki seneye...

piloçe
üye

Turkey
117 Cevap
Gönderilme Tarihi - 04/09/2004 :  21:16:23  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

birsey daha kım ne derse desin.bu bilgi gercekten saglam bir kaynaktan.Gozle ilgili en kucuk lazer amelıyatları bile saglık kontrolleri sırasında ortaya cıkar.cunku ben bunu askeri okul sınavına girerken yasadım.kaldı ki piotaj veya htk gibi bir bolumde goz cok onemli.en kucuk sorunu dahiaffetmezler..

Olsun ben yinede denemek istiyorum en azından havacılık ile ilgili hiç bir şeye beni almazlarsa bende uçak fotorafları çeker onları dergilere satarım. Hobi amaçlı olarak yani. Bu arada acaba göz bozukluğu pilonör veye benzeri bir kursa katılmamı da engeller mi?

PİLOÇE
tugce@eser.gen.tr

Sayfa Başına Git

birgi
üye

Turkey
392 Cevap
Gönderilme Tarihi - 06/09/2004 :  08:22:06  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
THK'nın açtığı havacılık kurslarına katılman için heyet raporu alman gerekli,planör için ICAO Ek-1'e göre rapor isteniyor.Heyet raporu veren bir devlet hastanesine gidip göz için kabul edilebilir dereceleri öğrenebilirsin.

BirgiSayfa Başına Git

topgun
üye

Turkey
9 Cevap
Gönderilme Tarihi - 06/09/2004 :  17:19:17  Profili Göster   topgun a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
gecenlerde safak bekcileri die bir film izledim yerli yapım.ama cokkotuydu bence izleyenlervarmııı___??

Sayfa Başına Git

piloçe
üye

Turkey
117 Cevap
Gönderilme Tarihi - 07/09/2004 :  11:47:25  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

THK'nın açtığı havacılık kurslarına katılman için heyet raporu alman gerekli,planör için ICAO Ek-1'e göre rapor isteniyor.Heyet raporu veren bir devlet hastanesine gidip göz için kabul edilebilir dereceleri öğrenebilirsin.

Birgi

Birgi Ankara da hangi hasteneler heyet raporu veriyr biliyor musun? Veya bilen biri var mı?

PİLOÇE
tugce@eser.gen.tr

Sayfa Başına Git

birgi
üye

Turkey
392 Cevap
Gönderilme Tarihi - 08/09/2004 :  15:31:11  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Ankara'da oturmuyorum bu yüzden hangisi verir bilemem ama bir devlet hastanesine gidip,THK planör kursu için heyet raporu verip vermediklerini öğrenebilirsin.Olurda yolun İzmir veya İstanbul'a düşerse;İzmir'de Alsancak Devlet Hastanesi,İstanbul'da ise İstinye Devlet Hastaneleri THK kursları için heyet raporu veriyor.Yukarıda yazmayı unuttum tüm üniversite hastaneleride aynı raporu verir,Ankara'da üniversite hastanelerinde tanıdık varsa bu yollada istediklerini öğrenebilirsin.

BirgiSayfa Başına Git

pilotolga
üye

Turkey
7 Cevap
Gönderilme Tarihi - 09/09/2004 :  13:52:02  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

quote:

Olsun ben yinede denemek istiyorum en azından havacılık ile ilgili hiç bir şeye beni almazlarsa bende uçak fotorafları çeker onları dergilere satarım. Hobi amaçlı olarak yani. Bu arada acaba göz bozukluğu pilonör veye benzeri bir kursa katılmamı da engeller mi?

PİLOÇE
tugce@eser.gen.tr

No women, No cry!
Sayfa Başına Git

Konu 2 Sayfa Uzunluğunda:
  1  2

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000