ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 PİLOTAJ
 pilotaj
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
minipilo
üye

Turkey
24
Cevap
Gönderilme Tarihi - 14/05/2004 :  14:17:01  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla

burada pilotaj bölümünde okuyan biri varmı acaba. birkaç soru sormam ve fikir almam gerekiyor da. varsa lütfen bu mesaja cevap versin.

yakovlev
üye

Turkey
87 Cevap
Gönderilme Tarihi - 26/05/2004 :  17:31:23  Profili Göster  Ziyaret yakovlev'ın Anasayfasını   yakovlev a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
slmlar bi anadolu ü pilotaja girmek istiyosan öss sayısalda barajı geçmen gerek
ayrıca beden eğitimi,ingilizce gibi bazı eleme sınavlarını da geçmen gerek kontenjan da 10 kişi ben orda okumuyorum ama başka sorun olursa cevaplayabilkirim belkiSayfa Başına Git
minipilo
üye

Turkey
24 Cevap
Gönderilme Tarihi - 27/05/2004 :  14:02:46  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla

sorum şu olacaktı. benim göz bozukluğum var anadolu üniversitesi pilotaj bölümüne girmek için büyük bir ihtimal sağlık kontrolü yapılıyordur. sizce bu aşamadan geçebilir miyim. göz numaram 3 buçuk.

Sayfa Başına Git

yakovlev
üye

Turkey
87 Cevap
Gönderilme Tarihi - 27/05/2004 :  17:39:05  Profili Göster  Ziyaret yakovlev'ın Anasayfasını   yakovlev a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
göz numaran biraz fazla ancak benim bi arkadaşım oraya girmek için bütün sınavları geçti ancak yine de okula alınmadı torpil söz konusu olabilir
senin soruna gelince bence okulla görüş göz şartlarını konuş onlar gerekli bilgiyi sana veririlerSayfa Başına Git
birgi
üye

Turkey
392 Cevap
Gönderilme Tarihi - 28/05/2004 :  12:21:39  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
3 buçuk çok,ayrıca SHYO alınmak için illa torpilin olmasınada gerek yok bence.

Saygılar
BirgiSayfa Başına Git

minipilo
üye

Turkey
24 Cevap
Gönderilme Tarihi - 29/05/2004 :  10:01:07  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
amilyatla göz numaramı düşürmem söz konusu olabilir mi?

Sayfa Başına Git

DEVIL
üye

Turkey
108 Cevap
Gönderilme Tarihi - 29/05/2004 :  16:04:06  Profili Göster   DEVIL a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Herkese selamlar; minipoli, forumdan tam bilgi alamayabilirsin öncedende dediğim gibi sivil havacılığı ara ve merak ettiklerini sor web sitesini iyice karıştır. Araştırmacı ol azıcık, Göz ameliyatı 18'inden önce olamazsın, olsan bile ileriki hayatında gözünde başka problemler çıkabilir. Boyunun en az 165cm olması gerekir ve kilo sınırları ise; boyunun son iki rakamınına 5 eklersen ve 10 çıkartırsan bulursun boyun 175cm se en az 70 kilo enfazla 85 kilo olabilirsin. Ayrıca sağlı elemeleri hava harp okulu kadar olmasada bayaa ciddi, elenen oluyor.

Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000