ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 PİLOTAJ
 Kara Harp Okulu - Pilotaj
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
birgi
üye

Turkey
392
Cevap
Gönderilme Tarihi - 29/03/2004 :  11:56:05  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
K.H.O'da Pilotaj sınıfına ayrılmak için neler gerekir?

Birgi
THK Pln.Baş. 03/1
İnönü-Eskişehir

tuncas
üye

Turkey
27 Cevap
Gönderilme Tarihi - 07/04/2004 :  16:15:07  Profili Göster   tuncas a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

K.H.O'da Pilotaj sınıfına ayrılmak için neler gerekir?

Birgi
THK Pln.Baş. 03/1
İnönü-Eskişehir

Bir defa önce şans gerekir.Bunu çok içten söylüyorum.Sağlık açısından hiç bir problemin olmamalı özellikle göz kusuru gibi.Çeşitli sınavlara tabi tutulucaksın ve daha sonra planörle eğitime başlayacaksın.Ama H.H.O varken niye karacılık..Unutma yerde piyade olma şansın çok yüksek karacılıkta..Soruların için mail atabilirsin.

.....tncSayfa Başına Git

BornToFly
üye

Turkey
5 Cevap
Gönderilme Tarihi - 26/04/2004 :  21:57:21  Profili Göster   BornToFly a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
slm,
kara kuvvetlerinde pilotum ve ayrıca Eskişehirliyim.bu konuda yardımcı olmak isterim.e-mail adresimi veriyorum,yazarsan daha detaylı konuşabiliriz.gönlünden havacılık tutkusu hiç eksilmesin...görüşmek dileğiyle...
panacea@mynet.com

Sayfa Başına Git

graf
üye

Turkey
49 Cevap
Gönderilme Tarihi - 27/04/2004 :  00:10:31  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
pilot olacaksan hho derim.benim babamda emekli kara havacı.onların esas görevi topçulara yardımcı olmaktı,daha sonradan helikopterler alındı vs.ama esas havacılık hava kuvvetleridir.admların mantıkları çok farklı karacılar onları 20 yıl geriden takip eder.çünkü çalışma mantaliteleri karacılar gibidir.benderim imkan varsa hava kuv.bi arkadaşım kho'dan sonra havacılık okuluna gitti.bayada uçtu son anda göz kusuru çıktı.şuan istikhamcı.hala cüzdanında ah1 cobra resmi var.sende onun çektiğini çekme

Sayfa Başına Git

TOW_MISSILE
üye

13 Cevap
Gönderilme Tarihi - 17/05/2004 :  20:16:25  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Graf saçmalamışsın....

Sayfa Başına Git

graf
üye

Turkey
49 Cevap
Gönderilme Tarihi - 18/05/2004 :  00:09:46  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
tow arkadaşımın derdi nedir anlamadım.iki forumdada çamur atmışsın.o yazılanlar benim kanatimidir.ben hho daha iyi olduğu kanatindeyim.aksi bildiğin birşeyler varsa paylaş, konuşalım.

Sayfa Başına Git

temporary
üye

1 Cevap
Gönderilme Tarihi - 28/05/2004 :  12:38:53  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
herkese selam
kho ve hho tartışmasına girmenin anlamsız olduğunu düşünüyorum.
doktrinleri tamamen farklı iki birim.
kara havacılığı özellikle helikopterler üzerine, hava kuvvetleri ise uçaklar..
bu tamamen bir tercih meselesi..
tabi olaya sadece havacılık açısından da bakmamak gerek.

Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000