ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 PİLOTAJ
 HHO giriş aşamaları için detaylıbilgi bilen var mı
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
kartal14
üye

Turkey
59
Cevap
Gönderilme Tarihi - 08/02/2004 :  16:43:03  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Selam! internetten HHO sitesini incelediğimde giriş aşamaları için yüzeysel bilgi verdiklerini gördüm . Acaba giriş aşamaları ile ilgili detaylı bilgi bilen var mı? mesela spor sınavında kaç mekik çekilmeli? , kaç barfiks? ne kadar koşu ... vb . Ayrıca ben geçen sene THK Paraşüt Başlangıç kursuna katılıp sertifika aldım. Bu sertifika bana ek puan getirir mi? İlgililere ve bilgisi olanlara duyurulur... saygılar!...

Admin
Forum Admin

Turkey
154 Cevap
Gönderilme Tarihi - 10/02/2004 :  20:04:27  Profili Göster  Ziyaret Admin'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Sertifikalar o kadar etkili değil! Sporda ise ortalamayı başar yeter! Sporcu aramıyorlar, sonradan nasıl olsa oluyorsun:) Ancak, sağlıkta kelimenin tam anlamıyla KUSURSUZ olman bekleniyor! Gözünde en ufak bir kusur bile olmamalı, bel açıklığı, sinüzit olmamalı v.b.g. Her şeyden önce, boy, sabıka kaydı vs sorunsuz olmalı vs. ÖSS'den aldığın puan da önemli! Ayrıca, toplum içinde kendini ifade etme yeteneklerinden, heyecanlanma düzeyinin yeterliliğine(+-) kadar pek çok şeye bakılıyor. Psikomotor yeteneklerinin gelişmiş olması gerektiğini de söylememe gerek yoktur herhalde!

Saygılar;

Türk YıldızıSayfa Başına Git

kartal14
üye

Turkey
59 Cevap
Gönderilme Tarihi - 11/02/2004 :  12:29:46  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
teşekkürler Admin !

Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000