ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 PİLOTAJ
 Ankara'da PPL sahibi pilot arkadaşlar ile tanışma
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
n/a
deleted

96
Cevap
Gönderilme Tarihi - 22/07/2003 :  09:31:48  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Arkadaşlar neden bir araya gelip tanışmıyoruz da hep internet üzerinden buluşuyoruz.Tanışsak ,arada bir buluşsak,havacılık konularında sohbetler yapsak sizce nasıl olur.Zamanım yok bahanesini kabul etmiyorum.Havacılığa bu kadar gönül vermiş insanlar eminim zaman bulabilirler.Ankara da havacılık klübü kurma fikrini hala muhafaza ediyorum.Bazı arkadaşlar bunun zorluklarından bahsettiler.Anladığım kadarı ile klüp kurmak zor bir faaliyetmiş.Tamam bizimki de resmi olmayan bir oluşum oluversin.Ne çıkar.En azından aynı şeylerden hoşlanan bir arkadaş grubu oluşturur arada sırada uçuşa falan da gideriz.Bence bu sayfalarda çok geyikliyoruz.Faaliyete geçelim.Tüm bu faaliyetler için pilot olmaya gerek yok.İçinde bu sevgiyi taşıyan herkes katılsın bizlere.Kim bilir bir gün uçmaya bir gün pikniğe bir gün bir yeri gezmeye gideriz arkadaşlığımızı pekiştiririz.ne dersiniz benim ki sadece bir teklif......

cadoxsee
üye

Turkey
1 Cevap
Gönderilme Tarihi - 13/08/2003 :  13:29:37  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Guzel bır teklıf hos ben yenı katıldım ama ucak ve pılotluk hastasıyım nasıl n-bulusulacak.

Sayfa Başına Git

n/a
deleted

96 Cevap
Gönderilme Tarihi - 17/08/2003 :  15:40:14  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
önce yeterli sayıya ulaşmamız gerekir.Daha sonra biryerlerde buluşup yapmak istediğimiz faaliyetler konusunda bazı planlamalar yapmamız gerekir.dostum gözün kulağın bizlerde olsun.görüşürüz.telefon numaranı gönderirsen listeyi oluşturmaya başlayabiliriz.(isim-soyisim telefon)

Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000