ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 PİLOTAJ
 istanbul da uçuş arkadaşı
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
n/a
deleted

96
Cevap
Gönderilme Tarihi - 15/02/2003 :  21:30:37  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
ppl sahibi olan ve hafta sonlarında beraber uçabileceğim (maliyeti düşürme maksatlı)arkadaş arıyorum....

flyingfortress
üye

Turkey
81 Cevap
Gönderilme Tarihi - 16/02/2003 :  14:57:45  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Sayın Afacan,
Neticede maailiyeti azalmak niyeti olduktan sonra; şaayet sizin lisansınız varsa PPL sahibi olmayan arkadaşlarla da ortak uçuşlar yapabilirisiniz.
4 kişi alıyor nasılsa bir uçak, biraz ayrıntılı bilgi yazarsanız mesela destinasyon, zaman gibi(havaların müsait olması açısından), hangi meydandan sabiha gökçen, hezarfen, LTBA(ulaşım kolaylığı açısından) bu sayyede daha çok kişinin ilgisini çekebileceğini ve amaca daha kolay ulaşabileceğinizi düşünüyorum.
Selamlar
Remzi ÖztürkSayfa Başına Git
Cengiz
üye

47 Cevap
Gönderilme Tarihi - 16/02/2003 :  16:48:08  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
sevgili afacan..
yaza doğru belki beraber uçabiliriz..benim lisansın tazeleme zamanı geçti..bir ara yaptırmam lazım..kısmet..umarım beraber uçarız..
saygılar..

Sayfa Başına Git

n/a
deleted

96 Cevap
Gönderilme Tarihi - 23/02/2003 :  20:56:04  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
zevk duyarım...

Sayfa Başına Git

Thy455
üye

Turkey
1 Cevap
Gönderilme Tarihi - 09/05/2003 :  11:12:11  Profili Göster   Thy455 a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
benim lisansım yok ama uçabilirmiyiz?

Flight Simulator 2000 Virtual Pilot

Sayfa Başına Git

n/a
deleted

96 Cevap
Gönderilme Tarihi - 11/05/2003 :  13:56:19  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
tabi uçabiliriz dostum neden olmasın?

Sayfa Başına Git

Melisss
üye

Turkey
6 Cevap
Gönderilme Tarihi - 25/05/2003 :  11:35:45  Profili Göster   Melisss a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Merhaba...
Ben de gelebilirim herhalde Hezarfen' de olursa... Ama baştan söyleyeyim uçakları anlatamayacağım kadar çok sevmeme rağmen havaalanın kapısına geldiğimde tedirgin oluyorum! Yani abimlerin Adana'ya uçakla giderken benim son anda otobüs terminaline gidip 14 saat o yolu çekmeyi göze aldığımı bilirim... Bu konuya bir çözüm bulursanız -çok insan uğraştı...- neden olmasın? Hem havacılık tutkum öğrenci kluplerinde maket uçak yapmaktan ileri gitmiş olur ...

Hoşçakalın....

Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000