ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 PİLOTAJ
 pilot nasıl olabilirim
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
adem
üye

Turkey
1
Cevap
Gönderilme Tarihi - 06/10/2005 :  21:09:15  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
slm ben trabzondan tamer 17 yaşındayım 2yıllık elektronik yksek okulu 1. sınıf öğrencisiyim ama ben pilot olmak istiyorum. öss den pua alamadım başka yoluyokmu diye araştırmaya düştüm ve nternetten gene öss puanın a dayanan bilgiler buldum yani bana kısaca ne yapmam gerek bir de özel havacılık şirketleri varmış onlar ne gibi özellikler aranıyor parası ne kadar eğer bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim

saygılar

ANKA
üye

Turkey
21 Cevap
Gönderilme Tarihi - 13/10/2005 :  19:16:00  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
merhaba arkadaşım pilot olabilmek için yüklü miktar parayı gözden şıkartman gerekiyor şu anda THY 40 bin dolar eğitim veriyor ama yaştan kurtarmıyorsun ayrıca ama herkese bir adres verdim sanada şu adrese bakabilirsin http://www.shgm.gov.tr/shy33.htm belki aradığını bulabilirsin

kolay gelsin
ama sana şunu öğrenirim bölümünün uçakla ilgili olan kısmına gitmeyi dene çok rahat edersin teknisyen olursun ama işe 1,5 le başlasın senelik maaşın 27 milyar olur şu anda sadece bence yeniden dene erciyes,anadolu ve koceli de var sivil havacılık yüksekokullarını yaz

Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000