ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 GENEL KONULAR
 eski günler
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
ANKA
üye

Turkey
21
Cevap
Gönderilme Tarihi - 04/10/2005 :  21:17:36  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
iyi günler bu mesajı daha çok moderötörlerin görmesini istiyorum tayyareci formunun eski canlı günlerine dönmesi için eski üyelere mesaj gönderilemez mi ben aktif hale geçtiğini bugün gördüm çoğunun bence haberi yok teşekkürler kolay gelsin

foruma sahip çıkalım

windy
üye

Turkey
21 Cevap
Gönderilme Tarihi - 06/10/2005 :  18:13:04  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
merhaba evet bende sana bütün içtenliğimle katılıyorum forumun eski günlerine kavuşmasını istiyorum çünkü sorularımıza ancak çok nadir yanıt bulabiliyoruz sana çok teşekkür ediyorum böyle bir konuya değindiğin için kendine iyi bak görüşmek üzere

selcanSayfa Başına Git

birgi
üye

Turkey
392 Cevap
Gönderilme Tarihi - 14/10/2005 :  18:47:52  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Forum öyle bir hale geldiki,pilot veya hostes olmak isteyenlerin konu üstüne konu açtığı bir yere döndü.Bilmem anlatabildim mi?

BirgiSayfa Başına Git

ANKA
üye

Turkey
21 Cevap
Gönderilme Tarihi - 17/10/2005 :  17:51:59  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
sevgili birgi bende sana katılıyorum herkes aynı şeyden bahsediyor ama farklı konu başlıkları yazılıyor bende forumun eski günlerine geri gelmesi hakkında birşeyler yapılmasını istiyorum ben havacılık okuyorum arkadaşlarımın çoğuna forumun tekrar açıldığını söylüyorum eski kullanıcıların e-mail adresleri vardır mesaj atılabilir.
hatta direk forum tıklayınca sayfa bile gelmiyorum ben buraya değişik bir yolla giriyorum.mesal hakan abi nerede diğerleri yoksa site kaderine mi bırakılıyor yada mevcuttaki konulara yazma gereği duyulmuyor mu ? yazılmasıda düşünülür?

Sayfa Başına Git

birgi
üye

Turkey
392 Cevap
Gönderilme Tarihi - 22/10/2005 :  01:45:13  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Diğer üyelerin neden foruma girmediğini bilmiyorum,kimseyide girmeye zorlayamayız ama yazında çok güzel bir noktayı belirtmişsin "mevcuttaki konulara yazma gereği duyulmuyor mu ?" diyerek,belki de dediğin gibidir.Benim içimden aynı şeyleri defalarca yazmak gelmiyor açıkçası farklı başlıklar altında da olsa.

BirgiSayfa Başına Git

Bahadir
üye

USA
163 Cevap
Gönderilme Tarihi - 26/10/2005 :  22:10:02  Profili Göster  Ziyaret Bahadir'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
forum.tayyareci.com 'dan girdiginizde "Kurallari kabul ediyorum dugmesine basin" diyor ama oyle bir dugme yok. Ben de "bacadan" girdim, konulardan birine dogrudan URL ulasimi ile..

Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000