ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 GENEL KONULAR
 joystick
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
piloçe
üye

Turkey
117
Cevap
Gönderilme Tarihi - 26/07/2005 :  19:09:02  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Merhabalar.

Acaba nereden , ne kadara bir joystick sahibi olabilirim. Nerede fiyatı daha düşük olur. Beni bilgilendirir misiniz?

PİLOÇE
tugce@eser.gen.tr

jester
üye

9 Cevap
Gönderilme Tarihi - 26/07/2005 :  20:13:43  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

Merhabalar.

Acaba nereden , ne kadara bir joystick sahibi olabilirim. Nerede fiyatı daha düşük olur. Beni bilgilendirir misiniz?

PİLOÇE
tugce@eser.gen.tr

Microsoft Flight Simulator oynamak icin bir joystick arıyorsan en iyi ve uyumlu olan joystick yine Microsoft firmasının Force Feedback 2 (titreşimli) modelidir. Diger oyunlarla da bir sorun çıkarmıyor. Ben yaklaşık 3 ay once aldım ancak hiçbir yerde kalmamıştı sanırım artık uretilmiyormus. Şansıma Carrefour(Kadıköy,Nautilus) da buldum ve ben aldıgımda halen bir tane kalmıştı. Fiyatı diger markalara gore biraz daha pahalı (heralde artık az bulundugundan dolayı) 150 milyon TL civarındaydı.

Sayfa Başına Git

pilot380
üye

8 Cevap
Gönderilme Tarihi - 26/07/2005 :  20:16:07  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Hangi şehirde olduğunu bilmiyorum bulunduğun şehir deki gelişmiş bilgisayarcılardan veya teknosa (varsa) oralardan bulabilirsin..
Fiyatlarıda genelde titreşimli olmayanlar 60 ytl ile 100 ytl arasında.
Tirreşimli olanlar ise 100 ytl nin üstünde.Titreşimsiz almak daha uygun olur...

Sayfa Başına Git

birgi
üye

Turkey
392 Cevap
Gönderilme Tarihi - 27/07/2005 :  22:17:53  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Bence titreşimsiz al,hem daha uygun fiyat olarak hem daha rahat

BirgiSayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000