ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 GENEL KONULAR
 amerikada eğitim
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
fuatulas
üye

Turkey
223
Cevap
Gönderilme Tarihi - 23/07/2005 :  20:16:38  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
merhaba arkadaşlar

amerikadaki uçuş okulları hakkında bilgi araştırması yapıyorum
burada ppl eğitimi alıp çalışma koşulları hakkında bilgisi olan varsa
bana bildire bilirmi
malum
Türkiyede ppl alsanızda yapabileceğiniz bir şey yok
amerikada havacılık oldukça gelişmiş durumda

fulas

Bahadir
üye

USA
163 Cevap
Gönderilme Tarihi - 25/07/2005 :  00:13:40  Profili Göster  Ziyaret Bahadir'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Amerika'da calisma iznin yoksa o zaman Amerika'da calisamazsin. Pheonix East, Airmen, filan gibi fiks fiyat veren yerlere dikkat et. Eger belli bir zaman icinde egitimini tamamlamazsan fazladan para da istiyorlar. Phoenix East gibi yerler ayni zamanda seni baglamak icin ucus sinavlarini geciktirip seni mumkun oldugu kadar cok ucurmaya bakarlar. Ornegin PPL vermeden aletli ya da commercial ucuslarini verirler sana, ama senin elinde baska lisans olmadigi icin de okul degistiremezsin..

Sonucta buradaki ucus ortami cok iyi ama, 3 kagitci okullar cok.

J-1 vizesi ile geldiginde ucus okulunda calisman mumkun ama o ucus okulunda ne kadar ogrenci oldugu vs. de cok onemli..

Sayfa Başına Git

fuatulas
üye

Turkey
223 Cevap
Gönderilme Tarihi - 25/07/2005 :  05:57:47  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
bahadır bey ilginiz için teşekkür ederim
bir sorum daha olacak sizin tavsiye edeceğiniz bir uçuş okulu varmıdır ?

fulasSayfa Başına Git

wizzo
üye

USA
56 Cevap
Gönderilme Tarihi - 25/07/2005 :  20:04:06  Profili Göster   wizzo a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Fuat kardes sagir sultan bile duydu artik ama ben yine de Bahadir beyin yerine yazayim : www.AcuWings.com :)

I'D RATHER BE FLYING!Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000