ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 DÖK İÇİNİ
 hostes olmak istiyorum
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
zuhal
üye

Turkey
22
Cevap
Gönderilme Tarihi - 02/07/2005 :  22:53:53  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
istıyorum ama nereye nasıl ne zaman nasıl basvurabılırım bılgılendırın benı lutfen gerekırse maılıme cvp yazın gerekse bureye ama yazın lutfen....vakıt gecıyo cogu kısı sınavlar bıttı dıyor kımı var dıyor telefonler cvp sız kalıyor anlamadım ben bu işi:::(???????????????

z.s.

BLACKOUT
üye

48 Cevap
Gönderilme Tarihi - 02/07/2005 :  23:27:11  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Hanımefendi;

Hostes alımları genelde ilkbahar ve yaza doğru olur. Siz her havayolu şirketine cv nizi gönderin şimdiden. Ne yazık ki beklemekten başka şansınız yok. Havayollarının internet adreslerini bulursunuz herhalde. ayrıca mesaj yazarken de daha sakin olun.

Sayfa Başına Git

zuhal
üye

Turkey
22 Cevap
Gönderilme Tarihi - 04/07/2005 :  00:30:30  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
tesekkur edrım

z.s.Sayfa Başına Git

uçanadam
üye

Turkey
33 Cevap
Gönderilme Tarihi - 06/07/2005 :  18:44:36  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
sakin olmakta yarar var fiziken iyi olmalısınız birde ileri düzey yabancı dil (deutsh,eng,fr)olması lazım bunlardan bir veya birkaçını bilmelisiniz.

BAŞARILAR

mechanicten saygılarSayfa Başına Git

zuhal
üye

Turkey
22 Cevap
Gönderilme Tarihi - 06/07/2005 :  22:32:37  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
tesekkur edıyor ve zaten sakın oldugumu belırtmek ıstıyorum....ıngılızcem var 2 sene kadar sözl.ıng. ogretmenlıgı yaptım..ama tabıkı ıleletmek benım elımde...
saygılar

[ZŞ]Sayfa Başına Git

airflow74
üye

Turkey
9 Cevap
Gönderilme Tarihi - 08/07/2005 :  03:50:15  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
direk olarak Hanayolları ile temasa gecip olumlu bir sonuc alamadıysanız...www.duhaaviation.com 'a bir bakınız...Hostes egitimi veriyorlar ve bu sizin icin bir referens olabilir..

Sayfa Başına Git

zuhal
üye

Turkey
22 Cevap
Gönderilme Tarihi - 10/07/2005 :  01:01:43  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
tesekkurler

[ZŞ]Sayfa Başına Git

turkishatc
üye

Turkey
22 Cevap
Gönderilme Tarihi - 25/07/2005 :  22:44:47  Profili Göster  Ziyaret turkishatc'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

istıyorum ama nereye nasıl ne zaman nasıl basvurabılırım bılgılendırın benı lutfen gerekırse maılıme cvp yazın gerekse bureye ama yazın lutfen....vakıt gecıyo cogu kısı sınavlar bıttı dıyor kımı var dıyor telefonler cvp sız kalıyor anlamadım ben bu işi:::(???????????????

z.s.

zuhalcim forum senin hostes olmak istediğin mesajları ile dolu. bence foruma artık nasıl olurum napıcam diye mesaj atmak yerine birtaz da faliyete geç zaman kaybetme havacılık camiası zaten dar bir alan 5-6 şirket var alım yapan.

www.turkishatc.com
Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000