ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 PİLOTAJ
 Uçak elekt-elektroniği hakkında bilgisi olan?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
kartal14
üye

Turkey
59
Cevap
Gönderilme Tarihi - 21/06/2005 :  01:21:08  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Merhaba değerli havacılar bu yıl öss ye girdim erciyes üniv. elekt-elektroniği mühendisliği bölümüyle ilgili bilgisi olan var mı acaba tercihler arasında yazmayı planlıyorum ama pek bilgim yok. lütfen yardımcı olur musunuz? mesela üniv. ortamı mezun olduktan sonra iş bulma imkanı??? şimdiden teşekkürler!

kartal14
üye

Turkey
59 Cevap
Gönderilme Tarihi - 21/06/2005 :  01:41:05  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
DÜZELTME: Erciyes elekt-elektonik yazmışım= uçak elekt-elektroniği olcak.

Sayfa Başına Git

uçanadam
üye

Turkey
33 Cevap
Gönderilme Tarihi - 23/06/2005 :  15:56:30  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
iyi günler erciyes un. uçak elk bölümünden mezun olan tanıdıklarım var şu an hepside çalışmakta onun için meraklanmana gerek yok bence hayırlı olur inşaallah.

HEMDE KAYSERİ GÜZEL YER TAM ÖĞRENCİ ŞEHRİ ŞARTLAR OLGUNLAŞMIŞ DURUMDA.

TEŞEKKÜRLER.

mechanicten saygılarSayfa Başına Git

kartal14
üye

Turkey
59 Cevap
Gönderilme Tarihi - 01/07/2005 :  04:15:55  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
teşekkürler uçanadam. acaba arkadaşlarınızdan bana daha detaylı bilgi aktarabilir misiniz? mesela: şu anda nerelerde hangi firmalarda çalışıyorlar ve maaş durumları gibi. şimdiden teşekkürler.....

Sayfa Başına Git

uçanadam
üye

Turkey
33 Cevap
Gönderilme Tarihi - 07/07/2005 :  17:19:59  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
mesela türk hava yollarında NDT atelye şefi bu okul mezunu ve bir çok mezun halen THY de görev yapmaktadır.

ZATEN OKULDAN MEZUN OLUNCA CAT A LİSANSI VERİLİYOR ( BİLDİĞİM KADARI İLE) BU LİSANSLA ÖZEL ŞİRKETLERE KOLAYCA GİREBİLİRSİNİZ MAAŞ DURUMLARI OLDUKÇA İYİ

mechanicten saygılarSayfa Başına Git

kartal14
üye

Turkey
59 Cevap
Gönderilme Tarihi - 08/07/2005 :  03:34:48  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Çok teşekkür ederim uçanadam

Sayfa Başına Git

turkishatc
üye

Turkey
22 Cevap
Gönderilme Tarihi - 13/07/2005 :  19:38:22  Profili Göster  Ziyaret turkishatc'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
okul 2 yıllık ama ben anadolu üniversitesi sivil havacılık yüksek okulunu tavsiye ederim

http://ecas.anadolu.edu.tr

www.turkishatc.comSayfa Başına Git

küçükkanat
üye

14 Cevap
Gönderilme Tarihi - 14/07/2005 :  01:40:26  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
merhabalar herkese..mühendislik dediğine göre 2 yıllık olamaz.. ama benim bildiğim erciyes universitesinin "sadece" elektrik-elektronik mühendisliği var. 2 yıllık uçakla ilgili bölümleri var ama.. elektrik-elektronikte ister 2 yıllık ister mühendislik olsun açıkta kalmazsın..uçakla özelleşince çok çok farklı şeyler göreceğini sanmıyorum ..herhalde ek olarak uçaktaki avionikleri yada elektriksel sistemleri flan görürsünüz...sonuçta temel aynı.biz 3.sınıfta elektrik ve elektronik olarak ayrıldık..belki böyle bir ayrım olabilir...bunun mühendisliği anadolu üni.de var galiba girip ders programlarına bakabilirsin..

Sayfa Başına Git

kartal14
üye

Turkey
59 Cevap
Gönderilme Tarihi - 15/07/2005 :  02:04:48  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

okul 2 yıllık ama ben anadolu üniversitesi sivil havacılık yüksek okulunu tavsiye ederim

http://ecas.anadolu.edu.tr

www.turkishatc.com

Ösym nin gönderdiği kılavuzda bu bölüm 4 yıllık gözüküyor.bilginize.....

Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000