ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 PİLOTAJ
 VATSIM ID
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
atkin
üye

Turkey
65
Cevap
Gönderilme Tarihi - 16/06/2005 :  04:18:20  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Acaba flythy gibi uçaileceğimiz başka hangi siteleri önerebilirsiniz. Ayrıca ben VATSIM den bir ıd alamıyorum?başka vatsim gibi sitelerde mevcut mu?
scorpion22
üye

Turkey
183 Cevap
Gönderilme Tarihi - 16/06/2005 :  14:26:52  Profili Göster   scorpion22 a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Tabiki mevcut.Örneğin ben http://www.thyva.com da öğrenci plotum burayı tavsiye edebilirim.Tabi sen havayolu olsun dediğin için.Ben sık sık link veriyorum fakat sitenin giriş sayfasını kullanma konusunda pek istekli olmadığımız için seni yönlendirsem daha iyi olacak çünkü aradıklarınızın bir çoğu orda:)Ana sayfa sol altta Sanal havacılık butonuna tıklarsan tüm sanal havayolu ve filolar hakkında ulaşabileceğin tüm adresleri göreceksin.

.........Sayfa Başına Git

atkin
üye

Turkey
65 Cevap
Gönderilme Tarihi - 16/06/2005 :  14:44:26  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
teşşekürler ederim...Dikkat hususunda da çok haklısınız....

aaaSayfa Başına Git

eyasakurt
üye

Turkey
50 Cevap
Gönderilme Tarihi - 16/06/2005 :  22:26:17  Profili Göster  Ziyaret eyasakurt'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

Tabiki mevcut.Örneğin ben http://www.thyva.com da öğrenci plotum burayı tavsiye edebilirim.Tabi sen havayolu olsun dediğin için.Ben sık sık link veriyorum fakat sitenin giriş sayfasını kullanma konusunda pek istekli olmadığımız için seni yönlendirsem daha iyi olacak çünkü aradıklarınızın bir çoğu orda:)Ana sayfa sol altta Sanal havacılık butonuna tıklarsan tüm sanal havayolu ve filolar hakkında ulaşabileceğin tüm adresleri göreceksin.

.........

Öğrenci pilotsun ama derslerde göremiyoruz pek

Uyaran eğitmen

Sayfa Başına Git

hakan737
üye

Turkey
279 Cevap
Gönderilme Tarihi - 17/06/2005 :  00:15:32  Profili Göster  Ziyaret hakan737'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
atkin sana mail attim mail adresin calismiyor.
VATSIM yahoo veya hotmail gibi public mail adresini kabul etmez, bilgin olsun. ayrıca herhangi bir online uçuş platformuna (vatsim-ivao vb)üye olmak için herhangi bir sanal havayoluna üye olmak gibi bir mecburiyet yok. Bu keyfekeder bir seçimdir.Ancak VATSIM , IVAO'ya göre kuralları biraz daha sert bir organizasyondur. her ikisinede üye olabilirsin bu sorun değil ancak sözleşme esaslarını dikkatli oku. İkisinin farklı uygulamaları olabilir.

Hakan737Guven
Sayfa Başına Git

atkin
üye

Turkey
65 Cevap
Gönderilme Tarihi - 17/06/2005 :  04:52:26  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
ben şu an ivao ya üye oldum ayrıca thyva yada uye olmuş durumdayım.Yalnız sorum şu ki ben fs 2004 kullanıyorum ve thyva da belirtilen(anladığım kadarıyla)gerekli bütün dosyaları indirdim ve hala online olamıyorum acaba bana adım adım anlatabilirmisiniz.Bilgisayarıma öyle şeyler indirdimki artık neyin ne olduğunu anlayamıyorum..Yardım ederseniz sevinirim.Sayfa Başına Git
scorpion22
üye

Turkey
183 Cevap
Gönderilme Tarihi - 18/06/2005 :  00:56:42  Profili Göster   scorpion22 a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla

Burda sana yardımcı olacak bir eğitmenimiz var neden ondan yardım istemiyorsun.Bana da laf atmış kendileri ama ben de senin yaşadığın karmaşayı yaşadım bir yardım olmayınca çok ilgilenmedim diyebilirim ayrıca.Artı başka bir durum da başka bir filo üyesi olmama rağmen orda da uçamıyorum.Çünkü sınavlarım var.Öss pazar günü ve daha önemli şuan başka bişeye odaklanamam.Bitince bakıcam:)

eyasakurt
üye

Turkey
50 Cevap
Gönderilme Tarihi - 18/06/2005 :  03:01:25  Profili Göster  Ziyaret eyasakurt'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

ben şu an ivao ya üye oldum ayrıca thyva yada uye olmuş durumdayım.Yalnız sorum şu ki ben fs 2004 kullanıyorum ve thyva da belirtilen(anladığım kadarıyla)gerekli bütün dosyaları indirdim ve hala online olamıyorum acaba bana adım adım anlatabilirmisiniz.Bilgisayarıma öyle şeyler indirdimki artık neyin ne olduğunu anlayamıyorum..Yardım ederseniz sevinirim.

neyse bu haftalık final maratonu bitti, hemen cevap yazıyım.

www.ivao.org dan departments-- software a gir, oradan ivapın en son versiyonu 1.00 olması lazım onu indir, sonra MTL base pack birde euro packleri indir yazdıgım sırayla kur, son olarakda team speak programını indir, gerisi THYVA forumlarında anlatılıyor ztn. Figen sende ÖSS den sonra yukarda yazılanları yapda biraz ne nedir ögretelim sivil havacılık sınavları öncesinde.

Sayfa Başına Git

scorpion22
üye

Turkey
183 Cevap
Gönderilme Tarihi - 18/06/2005 :  15:54:22  Profili Göster   scorpion22 a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Teşekürler.

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000