ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 DÖK İÇİNİ
 pilot olmak istiyorum
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
sercan
üye

Turkey
1
Cevap
Gönderilme Tarihi - 11/06/2005 :  18:11:47  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Ben SERCAN İPEK Hemen hemen hergün pilot olma hayaliyle yaşıyorum.öss ye 1 Hafta kaldı. Bütün gayretimle çalıştım sadece ve sadece pilot olmak için.kendi kendime diyorum,ölümüm bile pilot mesleği ile olsun diyorum. Hem bu sebepten hemde vatan ve millete hayırlı birisi vatan ve millet için hizmet vermek.Nolur bana yardımcı olun. BÜTÜN PİLOT ABİLERİME SELAM İYİ UÇUŞLAR DİLERİM.

COBRA

uçanadam
üye

Turkey
33 Cevap
Gönderilme Tarihi - 13/06/2005 :  23:07:05  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
sercan iyi günler kardeşim ben f-4E pilotu yzb. ömer günana. eğer pilot olmayıçok istiyorsan hava harp okulu seni beklemektedir. öss de ham 250 puan alıp elemelere katılabilirsin. yok eğer illa sivil olmayı istersen eskişehir anadolu un. pilotaj okuyabilirsin.

İSTİKBAL GÖKLERDEDİR SENİ VE SENİN GİBİ HAVACILIĞA GÖNÜL VERENLERİ ÖPÜYORUMSayfa Başına Git

orko_8
üye

Turkey
58 Cevap
Gönderilme Tarihi - 14/06/2005 :  02:15:29  Profili Göster   orko_8 a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
"sercan iyi günler kardeşim ben f-4E pilotu yzb. ömer günana"

????? Ömer Günana??? 2 Mart 2004'te Konya'da eğitim uçuşu sırasında uçağı başka bir F-4E ile çarpışarak düşen ve şehit olan -ruhu şad olsun- Yüzbaşı Ömer Günana mı?

http://www.tsk.mil.tr/bashalk/bilginotu/2004/bn05.htm
http://www.aksam.com.tr/arsiv/aksam/2004/03/05/gundem/gundem9.html

Sayfa Başına Git

wizzo
üye

USA
56 Cevap
Gönderilme Tarihi - 14/06/2005 :  06:02:05  Profili Göster   wizzo a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Cok buyuk bir hata soz konusu sanirim.Yazan kisi rahmetli Omer Yzb. degil ama arkadasin neden baskasinin kimligiyle yazdigina ben de bir anlam vermedim.Bu konuda bir aciklama yapar herhalde kendisi.

I'D RATHER BE FLYING!Sayfa Başına Git

ayfercim
Moderator

Turkey
46 Cevap
Gönderilme Tarihi - 14/06/2005 :  14:26:53  Profili Göster   ayfercim a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Sayın Ucanadam!!!
kimlik bilgilerinizde Ahmet KARAHANLI olarak isminizi belirtip ,topik içinde kendinizi Ömer GÜNANA olarak tanıtmanız çok yanlış..sizden bir açıklama bekliyorum..

*****Tayyareci Moderator****

Sayfa Başına Git

uçanadam
üye

Turkey
33 Cevap
Gönderilme Tarihi - 14/06/2005 :  20:31:58  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
sevgili yazar, şehitler ölmez ben kardeşimize bilgi vermek istedim sadece
yaptığım bu yanlıştan dolayı tayyareci.com üyelerinden ve yönetiminden özür diliyorum...
Sayfa Başına Git
FLYER17
üye

Turkey
1 Cevap
Gönderilme Tarihi - 14/06/2005 :  22:30:34  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Merhaba Sercan

Ben de senin gibi havacı olmak isteyen 10. sınıf lise öğrencisi bir iyim.Ben sadece yüzbaşı abimizin bir konudaki yanlışını düzeltmek istiyorum HHO'ya girmek için Orta öğretim başarı puanı dahil erkeklerde sayısaldan 310 kızlarda ise 328 barajı konmuştur bu barajı geçenler daha sonra yeşilköye mülakata çağrılır başarılı olanlar 1 aylık intibak eğitiminden sonra yemin ederek görevlerine başlarlar bu puanla ilgili bilgileri http://www.ikdm.hho.edu.tr/SIK%20SORULAN%20SORULAR.htm adresinden başvuru koşulları ile bilgilere ise http://www.ikdm.hho.edu.tr/hho/hho_secimleri.htm adresinden ulaşabilirsin..Umarım hedefine ulaşırsın
İyi Günler ..

"Dünyayı değiştiremiyorsan dünyanı değiştir"Sayfa Başına Git

EnbiTurk
üye

USA
23 Cevap
Gönderilme Tarihi - 15/06/2005 :  23:05:19  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Sehit olan bir pilotun adini kullanmak kadar adice bir sey olamaz. Bir de utanmadan kendinizi savunuyorsunuz? Neden gercek adinla girmiyorsun ki?

Sayfa Başına Git

uçar
üye

Turkey
12 Cevap
Gönderilme Tarihi - 17/06/2005 :  05:23:26  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
sayın sercan ipek,aynı duygular içindeyiz....bu arada anadolu ün. pilotaj bölümü için sağlık mulakatında hho kuluna göre farklılık nedir????

421-Hanay çaylak filoSayfa Başına Git

birgi
üye

Turkey
392 Cevap
Gönderilme Tarihi - 18/06/2005 :  23:18:46  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

sayın sercan ipek,aynı duygular içindeyiz....bu arada anadolu ün. pilotaj bölümü için sağlık mulakatında hho kuluna göre farklılık nedir????

421-Hanay çaylak filo

A.Ü pilotajdan ticari pilot olursun,HHO'dan jet pilotu sanırım bu farkı açıklar.

Birgi

Sayfa Başına Git

uçar
üye

Turkey
12 Cevap
Gönderilme Tarihi - 19/06/2005 :  19:23:33  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
cevebınız için teşekkürler ama sorum o deildi.sorum hho ve anadolu ün. arasındaki mulakat farkıydı...Yani yazılı sınav sonunda anadolu ün. sağlık mulakatı ile hho sağlık mulakatı arasında fark var mı??anadolu un. de hho kadar sağlıkta mukemmeliyet istiyo mu?*

421-Hanay çaylak filoSayfa Başına Git

birgi
üye

Turkey
392 Cevap
Gönderilme Tarihi - 21/06/2005 :  06:21:04  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

cevebınız için teşekkürler ama sorum o deildi.sorum hho ve anadolu ün. arasındaki mulakat farkıydı...Yani yazılı sınav sonunda anadolu ün. sağlık mulakatı ile hho sağlık mulakatı arasında fark var mı??anadolu un. de hho kadar sağlıkta mukemmeliyet istiyo mu?*

421-Hanay çaylak filo

Sağlık mülakatı ne?Ayrıca HHO'nun sağlıkta istediği şartlar "mükemmellik" değildir,jet pilotu olmak için gerekliliktir.

Birgi

Sayfa Başına Git

YalnızKartal
üye

9 Cevap
Gönderilme Tarihi - 26/06/2005 :  08:40:25  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
HAyır HHO kadar sıkı değildir.
Anadolu Üni nin sağlık muayenesi belli ölçüde göz bozukluğunu dahi kabul etmektedir.
HHO gibi L2 kemiğinize kadar sizi incelemez.

Sayfa Başına Git

Serco
üye

Turkey
4 Cevap
Gönderilme Tarihi - 23/07/2005 :  17:21:43  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
selam. merhaba ben de adaşım gibi pilot olmak istiyorum (sivil).anadolu üniversitesi pilotaj bölümünü istiyorum da özel yetenek sınavında nasıl sorular ve muayeneler olur?? çok merak ediyorum seneye giricem öss'ye, herhangi bi hazırlık yapmam gerekir mi?? teşekkürler.

sercan aruzga.Sayfa Başına Git

turkishatc
üye

Turkey
22 Cevap
Gönderilme Tarihi - 25/07/2005 :  22:59:07  Profili Göster  Ziyaret turkishatc'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
http://www.tayyareci.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=&TOPIC_ID=1244

www.turkishatc.com
Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000