ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 PİLOTAJ
 BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
leymeh
üye

Turkey
6
Cevap
Gönderilme Tarihi - 14/05/2005 :  08:08:21  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
HERKESE SELAM ARKADAŞLAR
BENİM SİZDEN BİR İSTEĞİM VAR. BU YIL THK PLANÖR KURSİYERİ OLARAK İNÖNÜ'DE BULUNACAĞIM.TEORİK OLARAK BİRAZ BİLGİM VAR AMA DAHA ÖNCE PLANÖR KULLANAN ARKADAŞLAR VARSA İÇİNİZDE BANA BİLGİ VERİRSE SEVİNİRİM.
ZATEN DAHA ÖNCE PARAŞÜT ATLAYIŞINDA BULUNDUM VE UÇAK MÜHENDİSLİĞİNDE OKUMAK İSTİYORUM. UÇAK MÜHENDİSLİĞİ HAKKINDA DA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM
ŞİMDİDEN HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER

LEYMEH

Lt_Iceman
üye

Turkey
1 Cevap
Gönderilme Tarihi - 15/05/2005 :  13:44:12  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Selamlar! Demek sende o şanslı 30 kişi içindesin!Şanslı diyorum çünkü bence hayatının en zevkli ve unutulmaz deneyimlerinden birini yaşayacaksın. Ben 2004/1 mezunuyum.Bu senede tekamül için İnönüde olacağım. Yani beraber uçacağız :) Merak etmekte oldukça haklısın.Benimle temasa geçersen tüm merak ettiklerini, soruları cevaplandırmaktan mutluluk duyarım.Bu davet sadece senin için değil diğer planörcüler içinde geçerlidir. İyi uçuşlar olsun...

Msn: Lt_Iceman23@hotmail.com
Bu çarşamba 4-6 arası gibi nette olmaya çalışırım. Girersen görüşürüz.

I feel need..need for speed!Sayfa Başına Git

leymeh
üye

Turkey
6 Cevap
Gönderilme Tarihi - 15/05/2005 :  14:13:00  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
tolga teşekürler . bu çok iyi oldu oraya gitmeden orada birlikte olacağım arkadaş ve arkadaşlarımla daha önceden tanışmak bence çok iyi.
şimdiden yardımların için teşekkürler. çarşamba günü inşallah görüşürüz.seni msn ye ekledim.
orada paraşüt başlangıçtan tanıdığım arkadaşlar var ama sanırım her bölüm kendi arasında haşır neşir ben öyle gördüm .
çarşamba görüşmek dileğiyle hoşçakal

redstlimer@hotmail.com

eğer başka arkadaşlar da varsa yazışalım bye,

LEYMEHSayfa Başına Git

flyrs
üye

Turkey
36 Cevap
Gönderilme Tarihi - 15/05/2005 :  15:01:42  Profili Göster   flyrs a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Arkadaşım hayırlı olsun umarım hala eski düsüncelere sahip insanlarla karşılasmazsın

MD 82

Sayfa Başına Git

birgi
üye

Turkey
392 Cevap
Gönderilme Tarihi - 16/05/2005 :  11:51:23  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

tolga teşekürler . bu çok iyi oldu oraya gitmeden orada birlikte olacağım arkadaş ve arkadaşlarımla daha önceden tanışmak bence çok iyi.
şimdiden yardımların için teşekkürler. çarşamba günü inşallah görüşürüz.seni msn ye ekledim.
orada paraşüt başlangıçtan tanıdığım arkadaşlar var ama sanırım her bölüm kendi arasında haşır neşir ben öyle gördüm .
çarşamba görüşmek dileğiyle hoşçakal

redstlimer@hotmail.com

eğer başka arkadaşlar da varsa yazışalım bye,

LEYMEH

MSN'de ekledim,denk gelirsek uzun uzun konuşuruz

Birgi
Sayfa Başına Git

leymeh
üye

Turkey
6 Cevap
Gönderilme Tarihi - 17/05/2005 :  12:12:00  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
saol birgi ben de seni ekledim.
yoksa sen de mi bizimlesin yani tolga ve benle
eğer öyle bişi varsa dediğin gibi uzun uzun konuşuruz görüşürüz
hoşçakal byee

LEYMEHSayfa Başına Git

safakvar
üye

Turkey
30 Cevap
Gönderilme Tarihi - 07/06/2005 :  21:43:45  Profili Göster   safakvar a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
arkadaşlar 30000 dolarım var bana türkiyede nasıl pilot olurum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz sanırım adanada varmış bilgsi olan bana yardımcı olsun şimdiden çok teşekkürler...................

yardımlaşmayı severimSayfa Başına Git

birgi
üye

Turkey
392 Cevap
Gönderilme Tarihi - 08/06/2005 :  19:26:25  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

saol birgi ben de seni ekledim.
yoksa sen de mi bizimlesin yani tolga ve benle
eğer öyle bişi varsa dediğin gibi uzun uzun konuşuruz görüşürüz
hoşçakal byee

LEYMEH

Bizimlemisin derken ne demek istedigini anlayamadim.

Birgi

"Anladım yalanmış başka sevgiler..."Sayfa Başına Git

ffyuksel
üye

1 Cevap
Gönderilme Tarihi - 11/06/2005 :  02:53:59  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
quote:

arkadaşlar 30000 dolarım var bana türkiyede nasıl pilot olurum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz sanırım adanada varmış bilgsi olan bana yardımcı olsun şimdiden çok teşekkürler...................

yardımlaşmayı severim

selam ben su anda sındel havacılıkta pılotaj egıtımıme devam etmekteyım eger fıkır edınmek ıstersenız gorusmenızı tavsıye edebılırım eger amacınız havayolları ıse su anda tek yetkılı olan atpl ıcın sındel havacılıktır bılgınıze sımdıden hayırlı olsun dıyelım hoscakalınız

Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000