ANASAYFA
Anasayfa | Forum Anasayfa | Profil | Kayıt | Aktif Konular | Arama
Kullanıcı İsmi
Şifre:
Şifremi bu bilgisayarda hatırla! 

Şifrenizi Unuttunuz mu?

Bütün Forumlar
 PİLOTAJ
 yARDIM EDER MİSİNİZ??
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al

Yazan Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
HEARTAGRAM
üye

21
Cevap
Gönderilme Tarihi - 08/05/2005 :  14:49:57  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
LİSE SONDAYIM VE ALMANYADA PİLOTAJ EİTİMİ ALMAK İSTİYORUM LÜTFEN YARDIM EDERMİSİNİZ???

Bahadir
üye

USA
163 Cevap
Gönderilme Tarihi - 09/05/2005 :  03:07:51  Profili Göster  Ziyaret Bahadir'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Hertagram , ozeline email attim, gelmedi mi?

Bahadir

Sayfa Başına Git

HEARTAGRAM
üye

21 Cevap
Gönderilme Tarihi - 09/05/2005 :  16:19:15  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Gelmis..tesekkür ederim!!!amerikadaki okuldan biraz bahsedermisin lütfen nerde fiyatı ne kadar??kaç yıl gibi..tekrar tesekkur ederim

Sayfa Başına Git

safakvar
üye

Turkey
30 Cevap
Gönderilme Tarihi - 07/06/2005 :  21:39:30  Profili Göster   safakvar a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
arkadaşlar 30000 dolarım var bana een kısa sürede ve türkiyede nasıl pilot olurum yazarmısınız çok teşekkürler

yardımlaşmayı severimSayfa Başına Git

yakovlev
üye

Turkey
87 Cevap
Gönderilme Tarihi - 15/06/2005 :  20:37:38  Profili Göster  Ziyaret yakovlev'ın Anasayfasını   yakovlev a bir ICQ mesajı Gönder  Alıntıyla Brilikte Cevapla
slmlar arkadasım 35-40000 dolar civarına bonairden CPL alabilirsin
ancak bu büyük bir risk hemen iş bulma garantin maalesef
yok...
sorun olursa beklerim

gökhanSayfa Başına Git

turkishatc
üye

Turkey
22 Cevap
Gönderilme Tarihi - 13/07/2005 :  19:36:53  Profili Göster  Ziyaret turkishatc'ın Anasayfasını  Alıntıyla Brilikte Cevapla
Eskişehir anadolu üniversitesinde paralı eğitim alabilirsin yaklaşıl olarak 30,000 dolar olarak hatırşlıyoru adresi aşagıda
http://ecas.anadolu.edu.tr

www.turkishatc.comSayfa Başına Git

torpilsiz
üye

16 Cevap
Gönderilme Tarihi - 16/07/2005 :  19:19:36  Profili Göster  Alıntıyla Brilikte Cevapla
safakar,ben aslinda turkiyedeki lisans maaliyetlerinin kac para oldugunu bilmiyorum.ben egitimimi hollanda,almanya ve danimarkada yaptim.simdik sadecene bir cpl lisansila is bulmasi imkansiz cpl lisansinin yani sira ifr-rating,twin-rating,mcc,type-rating,emergency-training bu saydiklariminda maaliyeti yaklasik 37000 euro,yani bunun ustune birde cpl lisansini ve atpl teyorisini ekledinmi sanirimyaklasik soyle bir 70000-80000 dollar lazim.yanlisim varsa duzeltin.

Sayfa Başına Git

Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Printer Çıkışı Al
Sıçra:

Tayyareci Forum : İKOVAN BİLİŞİM

Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000