www.tayyareci.com                  ANA SAYFA Tayyareci Türkçe Site Gökyüzünün yeni adresi
Tayyareci English Site
Tayyareci Deutsch Site
Sitede Arama :
 

  

  ÇALIŞTAY www.calistay04.uubf.itu.edu.tr  SONUÇ BİLDİRGESİ

SANAL HAVACILIK ÇALISTAYI

Dünyada son yıllarda hızla artan sanal havayolu şirketleri,pilotlar,filolar,kule görevlileri havacılığın gelişmesinde büyük katkılar sağlamaktadır.Gelişen teknoloji sayesinde gerçek uçuşların birebir kopyası aynı anda internet üzerinden bir çok sanal pilot ve kule görevlileri tarafından gerçekleştirilmekte,simulasyon oyunları oyun modundan çıkıp gerçek uçuş tecrübesi yaratacak hale gelmiştir.İşte bu sebeple ülkemizde sanal havacılığı tanıtmak ve yaymak üzere bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Ulusal Sanal ve Amatör Havacılık Çalıştayı'na tüm havacılığa gönül vermiş kişiler davetlidir.Ayrıntılı bilgi ve kayıt için;

http://calistay04.uubf.itu.edu.tr/

T.H.K İstanbul Havacılık Kulübü Derneği ve İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi tarafından ortaklaşa düzenlenen II. Ulusal Amatör ve Sanal Havacılık Çalıştayı 17 Nisan 2004 tarihinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezinde gerçekleştirilecektir.

Amatör ve Sanal havacılığın yaygınlaştırılması ve özendirilmesini amaçlayan Çalıştayda, havacıklıkla ilgili kurum ve kuruluşlar Amatör Havacılığın sorunları ile Amatör ve Sanal havacılığın aynı platformda buluşmasından doğacak yararları tartışacaklarıdır.

Çok geniş kapsamlı yapılacak ve ülkemizin Amatör havacılık uğraşına katkısı olacak olan II. Ulusal Amatör ve Sanal Havacılık Çalıştayı’na siz değerli basın mensubumuzun katılmasından büyük mutululuk duyacağız.

 Saygılarımızla

 Basın ve Halkla İlişkiler

PROGRAM

08:30 – 09:30        Kayıt

09:30 – 09:45        Açılış

09:30 – 11:00        1. Oturum

11:00 – 11:30        Ara

11:30 – 13:00        1. Oturum devamı

13:00 – 14:30        Yemek

14:30 – 17:30        2. Oturum

SERDAR SUALP

celaluzar@yahoo.com      celaluzar@tayyareci.com  

Ana Sayfa    Home Page